Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Nový start

19. února 2011 v 21:58 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
S novým blogem (nechtějte vědět kolikátým) a novou přezdívkou. S novým odhodláním příspívat pravidelně a dávat sem i věci, které mi leží v šuplíku (no dobře, všechny radši ne, nerada bych někoho vyděsila).

K přezdívce... Zdá se vám to jméno známé? A viděli jste animák Hledá se Nemo? Tak, a už se vám rozsvítilo? Správně, jmenuji se po té potrhlé sklerotické modré rybě. Tuhle přezdívku jsem získala na táboře, kde mým spolubydlícím prý okamžitě přišlo na mysl, že jsem té rybičce podobná. No.. radši jsem to nekomentovala a utěšovala se tím, že to vlastně celkem hezké jméno.

K rubrikám... Někde budu přispívat více, někde méně (třeba ty recenze). Půjde o to, na co budu mít chuť, takže se klidně může stát, že budu zaplňovat ty rubriky, kde nemusím moc psát (kromě tedy stěžování si a vylévání si duše).

A co dál?

Asi nic, budu doufat, že své (případné) čtenáře neunudím k smrti a že se sem alespoň někdo bude vracet :)
 


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 24. února 2011 v 21:13 | Reagovat

Vidíš, a já tuhle potrhlou rybku mám jako ikonku na Diskuzích Lide.cz... :-)
Mně se totiž Dori děsně líbila. Při všech těch trapasech a průšvizích se kupodivu dostala tam, kam chtěla a všechno jí tak nějak vyšlo... navíc přinášela absolutně dobrou náladu i tam, kde už nálada klesala pod bod mrazu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.