Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Tik tak, tik tak

27. února 2011 v 18:11 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Čas se neptá na pocit.. ten si jenom tak letí..

Aneb čas a jeho vlastnost utíkat rychle, když to zrovna nechci. Tralala, dneškem nám končí prázdniny a já se cítím, jako by žádné ani nebyly. Pravda, možná to bude taky tím, že jsem nic světoborného neudělala (a to jsem se kasala, že si dopíšu sešity, čtenářský deník a tak dále..). A sakra, mě se nechce do školy! A první den hned do čtyř, sakra, z toho by jeden šílel!

A nejde jen o prázdniny, ono vůbec, když se nad tím zamyslím.. Já jsem už v půlce třeťáku, sakra! (Pominu fakt, že vůbec nechápu, jak jsem dokázala prolézt.) To je nějaká zrada, před chvílí jsem ještě končila devítku. Pche! A hm, vůbec nevím, kam jít po gymnáziu. Uvažovala jsem nad pedagogickou, ale.. já prostě nevím! Jak já se znám, tak to ještě třikrát změním :D

A taky už to jsou dva roky, co jsem se rozešla s přítelem. A.. Ne, o tom mluvit nebudu, teprve nějak před Silvestrem jsem se s tím konečně smířila. Ano, já vím, neskutečně jsem z toho šílela a smutnila po něm, ačkoliv jsem to ukončila já. Hm, je to na delší vyprávění. Ale prostě bych neřekla, že už to jsou dva roky, co jsem sama, samotinká a nemá mě kdo obejmout.

A víte, já se bojím toho, co bude. Bojím se každé nastávající hodiny, každého nastávajícího dne, týdne, měsíce. Bojím se budoucnosti. Ale zároveň doufám, že bude ta budoucnost lepší než přítomnost, která v mém životě není zrovna růžová.

Ale on ten čas plyne pořád stejně a jen my si vsugerováváme (bože, to je hrozný slovo), že někde letí rychleji a někdy pomalu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.