Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

TSTM glyphs

21. února 2011 v 20:47 | Dori |  Umělecké střevo
Poslední (skoro) tři roky jsem velice nadšenou fanynkou skupiny 30 Seconds to Mars (opovažte se říct, že je neznáte) a dávám to svému okolí patřičně najevo. A možná jim i tím lezu na nervy. Ale.. Já si prostě nemůžu pomoct!


Dnešní výtvor.. Ano, je to kostrbaté a vypadá to okousaně, ale vzhledem k tomu, že jsem nenašla mini štěteček na lak, tak jsem to musela kreslit kousek párátkem a kousek hranami obyčejného štětečku, proto to vypadá tak, jak to vypadá. (A opominu to, že na nehtech pravé ruky to nemám, protože levou jaksi.. nezvládám :D.)

A poctivě vyšívané glyphs na tašku!

Jistě, je toho víc, ale předpokládám, že počmáraný stůl, penál apod. jsou snad samozřejmostí u každého skalního fanouška jakékoliv jiné skupiny ;).

Jak vyznáváte lásku své oblíbené skupině vy?
 


Komentáře

1 musikerleben musikerleben | Web | 14. února 2012 v 20:49 | Reagovat

Pěkné, šikovná jsi. :) Tím je to originálnější, když to máš jen na jedné ruce. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.