Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Zvláštní pocit svobody

22. února 2011 v 14:23 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Nový blog, nové možnosti. Je divné, jak se člověk najednou cítí, když může psát beze strachu, že by si to přečetl někdo nepovolaný. Jistě, blog je veřejné místo, ale snad každý z nás má snahu, aby se o jeho tvorbě a "deníčku" nedozvěděl někdo, kdo by to vidět neměl.

U mě to jsou tři, čtyři (pět, šest...) lidí, díky kterým jsem byla zčásti nucena přesídlit sem, na novou adresu. A konečně můžu říkat, co si myslím! Tedy, to jsem mohla i předtím, ale jelikož jsem s asi dvěma lidmi aktivně v kontaktu, tak jsem nepovažovala za vhodné, abych.. se nepříliš lichotivě o nich vyjadřovala (já vím, divně skládám slova do vět).

Ano, jsem svým způsobem pokrytec a já to vím, ale upřímně.. kdo tohle nedělá? Valná většina z nás zdvořile udržujeme přátelství, ale za rohem.. víme dobře.

A já nemůžu říct, že bych se za to styděla. S tou jednou osobou se přátelím přes dva roky, a dříve nás pojilo i velice, velice dobré přátelství. Žel bohu, časem to nějak vyčichlo a já se teď musím častokrát i přemáhat, abych jí vůbec na ICQ psala a odpovídala. Ale právě vzhledem k tomu, že jsme toho spolu i celkem dost zažily, tak zbaběle zapírám a dělám, že je všechno rádoby v pořádku. A vzhledem k tomu, že ona i znala adresu mého blogu, tak ani nebylo dost dobře možné vykecat se tam.

A teď najednou.. je to blaho!

Ano, já vím, že i já se nejspíše chovám nesnesitelně, ale věřte mi, že když všechno dusím v sobě, tak to je ještě horší. A kdo ví, možná se to mezi námi ještě zlepší, když se budu vykecávat tady, jak je hrozná.. Ale o tom pochybuji. To by musela nejdřív přestat dělat poskoka jedné další krávě a to nehrozí.
 


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 24. února 2011 v 21:11 | Reagovat

Někdy člověk potřebuje změnit místo - tobě se to podařilo na blogu. Proč ne? Já s tímhle problémy nemám, asi to bude tím, že mé kamarádky už mají jiné starosti a nedělají z toho vědu...
Tyhle stránky budou, tuším, zajímavé!
Jen ještě musím počkat, než si tě dám do Knihy návštěv - teď totiž blbnou odkazy.
Hezké blogování... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.