Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Ideální protějšek

5. března 2011 v 21:11 | Dori |  Na téma
Milý deníčku,

dnes jsem ho potkala. Okamžitě mi učaroval a já měla co dělat, aby mi úžasem nespadla brada na zem. Byl dokonalý! To se snad ani nedá popsat, ale pokusím se ti to vylíčit.Jako první mě na něm upoutaly vlasy. Měl je polodlouhé, dosahovaly mu sotva pár centimetrů nad ramena. A byly lehounce zvlněné a to nejhlavnější - byly barvy havraní černě. Ty víš, deníčku, jak jsem ujetá na tyhle typy, ale to nic nebylo. Jakmile se otočil, myslela jsem, že snad omdlím. Ta snědší pleť mě dostávala do kolen. A kdybys viděl ty oči!

Miluju zelenou a ty jeho oči.. Ach. Zářily štěstím a spokojeností a já myslela, že se snad.. poslintám. Ta zelená vytvářela úžasný kontrast k černým vlasům, které vypadaly tak hebké, jen se jich dotknout. A také, že jsem to málem udělala! Ovšem, koukal na mě trochu podivně, tudíž jsem raději jen stála na svém místě a dělala, jakože já nic, já muzikant, však to znáš.
Ale pak mi opět zrak sklouzl k němu - sakra, teď mě napadá, že ani nevím jeho jméno - a jala jsem se prohlížet zbytek jeho úžasného těla. A kdybys ho viděl, tak mi dáš jistě za pravdu, že byl zkrátka k sežrání. Měl totiž na sobě černé triko, pod kterým se vcelku viditelně rýsovalo jeho vypracované břicho. Ještě teď se mě zmocňují mdloby. Měl obyčejné džíny, ale.. hihi.. ono to stačilo. Přece jen, když má někdo skvělou postavu, stačí obyčejné oblečení a je z něho rázem bůh, co se vzhledu týče.
Jenže já jsem pak už musela běžet na autobus, a tak mi nezbývá nic jiného než o svém neznámém krasavci snít. Ach jo. Jaký asi byl v chování? Už jsem ti tu jednou psala, jaký je můj vysněný typ. Hodně ráda bych měla někoho, kdo by mě občas jen tak obejmul, aniž bych se musela o to připomínat. Kdo by mě měl rád a byl mi oporou, když mi není nejlíp. Byl hodný a věrný..


Ale já vím, že moc sním, to mi nemusíš říkat dvakrát, ale bylo by to.. úžasné.. Sakryš, no já budu končit, nebo bych si tě popsala nesmyslnými představami o mém dokonalém protějšku.

Dobrou noc..
A tak končí moje fňukání a rozjímání o mém dokonalém (a fiktivním) protějšku :D.
 


Komentáře

1 Kattys Kattys | Web | 7. srpna 2011 v 10:55 | Reagovat

Ani jsem nikdy nijak zvlášť netoužila po tom, být zase mladá, ale když si čtu tvůj deníček... možná by to nebylo špatné... na chvilku. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.