Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Když si neschrupnu aspoň desetkrát za den, tak nemám dost energie na hlavní spánek dne

9. března 2011 v 20:12 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Touto Kocourovou větou by se dal vyjádřit můj stav posledních pár týdnů, ne-li měsíců. Přijde mi, že jediná činnost, co mi pořádně jde, je spánek. Já jsem schopná spát vždy a všude, skoro no. Když jedu ráno do školy, ve škole, když jedu odpoledne ze školy, jen tak usnout při počítači..

A přitom mám spánku dostatek, většinou. Ale ať chodím spát už třeba v osm (párkrát jsem šla spát už v sedm, ehm), tak se stejně vzbudím a chce se mi ještě spát. Hrozný to je. Tak to dospávám ve vlaku (a je zvláštní, že se vždycky probudím pár minut před stanicí, kde mám vystupovat) a potom i ve škole. Takové hodiny češtiny a ZSV.. to se spí jedna báseň.

A protože se mi chce věčně spát, tak nic nestíhám. Učit se, dopisovat sešity, dělat cosi do školy a tak dále. Teda, nestíhám nic důležitého, ale to je vedlejší :D.

Mimochodem jsem si konečně koupila nové boty (!!!), ty předchozí byly v příšerném stavu. Na jedné byla taková.. menší dírka, skrz kterou se dalo v pohodě koukat :D. A neustále jsem v nich měla kamínky. A řeknu vám, je to bez toho píchavého pocitu nezvyk. A poprvé jsou z velké části růžové, ehm.


Jinak jsem taky oživila pravou stranu blogu, což jste si ale jistě všimli. Nyní si můžete všimnout, co právě čtu a případně se nechat inspirovat, pak také přibyly velice oblíbené "známky" a možná tam přidám i něco na způsob statusů na facebooku, když budu chtít akutně něco říct, ale nebude se mi chtít zakládat nový článek :). Ale zatím určitě, možná výhledově.

Jinak.. On už je březen! Pff, neskutečné. Ale je krásný vyjít skoro za světla a navíc v lehké bundě, úplný rozdíl, nemyslíte? :)
 


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 9. března 2011 v 23:56 | Reagovat

To bude jarní únava, zdá se mi... :-)

2 Dori Dori | Web | 10. března 2011 v 5:36 | Reagovat

[1]: Nebo taky to byl zimní spánek :)

3 Vendy Vendy | Web | 10. března 2011 v 21:51 | Reagovat

[2]: Ano! I takto se dá tvůj současný stav vyložit!:-)
Chce to vitamínky, možná i v tekutém stavu (vitamín B je například vitamín dobré nálady, ale nemá se přehnat...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.