Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Konec dvouletého přátelství

13. března 2011 v 15:30 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Tak, a je konec. Nebo v brzké době bude.
Mrzí mě to, ale opravdu mě nebaví, když ona tak trapně žárlí na někoho, koho znám delší dobu a s kým se bavím občas víc.
Mě vážně nebaví, když ona spustí ty své žárlivé výlevy, že mám radši Tracy a že mi píše na zeď na FB (mimochodem, když žárlí na tohle, tak přece taky může napsat, ne?). A že jí s Tracy pomlouvám, a že se s Tracy více bavím.

Nedávno jsem od ní dostala nabídku, abych přijela do Košic na velikonoční prázdniny, na což jsem jí odpověděla, že se pokusím, ale neřeknu jí to hned, že nevím, jak to budu mít se školou (potřebuju mít dobrý známky, abych mohla jet na chmel a ještě tam mám nějaký dvě seminárky udělat).
Tak prej že dobrý a dneska? Že prý kdybych se neflákala a učila pořád, tak mám známky dobrý tak i tak, že nechodím do školy, zatímco ona narozdíl ode mě jo. Jistě, já zapomněla, že člověk může za to, že je věčně nemocný, že má problémy s kolenem a díky tomu, že nemůže chodit.. Nakonec budu asi moct i za to, že nejezdily v zimě vlaky nebo co..

Prostě.. Čeho je moc, toho je příliš a mě to právě přestalo bavit.
 


Komentáře

1 Shariony Shariony | Web | 13. března 2011 v 18:56 | Reagovat

Takováhle žárlivost není nikdy dobrá. Ale ona na to časem přijde..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.