Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Nic moc a spíš nic než moc

26. března 2011 v 20:12 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Těžko říct, kde začít.
Čím dál víc zjišťuju, že mi vyhovuje více samota. Že nepotřebuju mít kolem sebe kvanta kamarádek, dokonce ani jen pár. Vyhovuje mi jet na vlastní pěst a být "nezávislá".

Ale zároveň na druhou stranu se chci více přátelit s lidmi ze třídy. Více se účastnit akcí a více se s nimi bavit. Těším se na chmel. Těším se na turisťák a těším se na Pálavu. Možná to bude i tím, že jsme už ve třeťáku (ksakru!) a než dojde na zkoušku dospělosti, tak si to chceme užít a ne se jen pořád hádat.

Jak mi tak odtikává čas, tak najednou zase zjišťuju, že nevím, co chci po škole dělat. Na jakou výšku jít a vůbec kam se hnout. Já i vím, co mě baví nebo nebaví, já mám problém s tím, že se bojím, že to nezvládnu. Přijímačky a pak studium. No a hlavně maturitu.

Taky mi přijde, že nemám na nic čas. Fajn, oprava, nemám čas na nic povinné *angel face*. Pustila jsem se do likvidace hromady knížek, co mi leží všude možně, jenže to bych mezitím nesměla navštěvovat knihovnu a Levné knihy. Grr. Doufám, že vážně existuje nějaký posmrtný život, kde budu jen číst, číst a číst, protože jak tak koukám na svůj seznam, který se pořád rozrůstá.. Ehe..

Jo a taky jsem si koupila baterky do foťáku. Konečně. Ale má to problém. Stihla jsem jednu fotku a černo, prostě ty baterky zase umřely. Je fakt, že to nejsou moc značkové a přímo do foťáku, ale výdrž by měly mít stejnou, 2700 mAh. No nic, tak navštívím přímo nějaké elektro. A já se tak těšila, ach jo..


Toť ta jediná stihnutá fotka.. Nic moc..
 


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 26. března 2011 v 22:32 | Reagovat

Do foťáku si pořidď dobíjecí baterie a k nim dobíječku, je to jednorázová investice, není to zas taková darda a máš vystaráno... baterek si kup víc, ať máš v zásobě na vystřídání a nemusíš se spoléhat na obchody...
Se školou ti nezávidím, protože rozhodnout se budeš muset a patrně už dost brzy, čas utíká hrozně rychle. Nemáš ani sebemenší představu?
A rozečtené knížky, to mě rozesmálo, protože u mě to je stejný. Pod stolkem (konferákem) mám malou hromádku knížek, které čtu na střídačku. Mimoto v poličce knížky z knihovny a ještě pár nových, které jsem koupila před vánoci a v únoru.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.