Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Květen 2011

Bláznivé počasí

4. května 2011 v 19:41 | Dori |  Vycvaknuto
Včerejšek byl vskutku šokujícím dnem. Ráno pršelo, byla zima a já bláhová si vzala tříčtvrteční kalhoty a slabou bundu v domnění, že se to odpoledne protrhá. Ale za hodinu jsem ten názor změnila.
Já byla začtená do knížky, spolužačka co seděla ve vlaku naproti se ozvala s tím, že venku padá něco bílého. Já ani nevzhlédla a řekla, že to určitě padá to kvítí ze stromů, nic zvláštního. No jo, ale po chvíli jsem vykoukla ven a "ale toho už padá nějak moc a nějak dlouho!"
A chumelilo celý, celičký den. Docela síla, chumelit na začátku května jsem vážně ještě nezažila.Změna? Asi..

4. května 2011 v 19:33 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Moc se tu neozývám, v poslední době mě totiž chytá deprese, že už nám zbývá jen rok do maturity, brr. Taky jsem musela dumat nad tématem závěrečné maturitní práce a teď už jen nezbývá doufat, že to nějak okecám a dám dohromady. A jelikož se blíží konec roku, tak si snažím nahrabat co nejvíc dobrých známek, ale.. Moc se nedaří, co si budeme povídat.
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.