Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Změna? Asi..

4. května 2011 v 19:33 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Moc se tu neozývám, v poslední době mě totiž chytá deprese, že už nám zbývá jen rok do maturity, brr. Taky jsem musela dumat nad tématem závěrečné maturitní práce a teď už jen nezbývá doufat, že to nějak okecám a dám dohromady. A jelikož se blíží konec roku, tak si snažím nahrabat co nejvíc dobrých známek, ale.. Moc se nedaří, co si budeme povídat.


Kdyby všechno šlo, tak jak šlo, tak bych tu dnes ani celý týden nebyla. Měli jsme jet na chmel, jenže ten ústav nemá peníze, navíc chmel z loňska zůstal na skladu, takže.. se nikam nejede. Všichni jsme se těšili a když nám to profesor sdělil, tak nás to trochu vzalo. Loni byla sranda, pohoda.. Ach jo.

V sobotu na čarodějnice jsem byla u spolužačky. A s chutí bych se tam opět vrátila :) Nebyl tam alkohol, jen pár piv, které si navíc dali jen kluci. Grilovali jsme, zapálili oheň, u kterého jsme pak zpívali. Teda, já jsem poslouchala, radši :) Pak už se ovšem trochu ale ochladilo, tak jsme zapadli dovnitř, chvíli koukali na hokej a pak hráli hry. Konkrétně Activity, u kterých je vážně sranda, zvlášť když má někdo předvádět něco pantomimicky. O zábavu bylo prostě postaráno.
Byl tam i bývalý spolužák, kterého jsem neviděla hoodně dlouho, tak jsme si pokecali a já zjistila, že už to není takový ňouma, za jakého jsem ho dříve považovala. A pak už se blížilo ráno, půl hodiny jsme vybírali nějaký film, u kterého jsem stejně nakonec usnula, no a pak se jelo domů.
Ale neskutečně ráda bych to znovu zopakovala, byla pohoda, nic mě netížilo, sranda.. :)

Pomalu si začínám uvědomovat, že jsem ve třeťáku (brzy, já vím) a že s těmi lidmi už moc dlouho pohromadě nebudeme. Přijde mi trochu zvláštní, že s lidmi, se kterými jsem se dřív nebavila, se teď bavím úplně normálně. Ale možná si jen každý chceme užít ten zbývající čas bez dohadování a nenávisti.


A musím se s vámi podělit o jeden obrázek. Jsem nadšená fanynka skupiny 30 Seconds to Mars a tak ráda brouzdám po různých stránkách a prohlížím si obrázky. A na jedné jsem narazila na takový, co mě opravdu rozesmál :)
 


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 13. června 2011 v 23:45 | Reagovat

Občas sem nakouknu a vidím, že už několik týdnů se nic neděje... máš toho hodně? Nebo tě to prostě nebaví?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.