Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Červen 2011

Dokud se zpívá, ještě se neumřelo

18. června 2011 v 19:16 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
A ani já jsem ještě neumřela. Ale uf, je to doba, co jsem byla tady u sebe a celkově na blogu. Jednak nebyla chuť psát, nebyl čas psát a jednak byly úplně jiné starosti :). A když jsem chtěla už napsat, jela jsem pryč.

Konkrétněji na turisticko-cyklistický kurz se třídou na Malou skálu. A řeknu vám, že jsem ráda, že už jsem doma. Kdybychom tam totiž byli o něco déle, tak hádám, že by mi upadly nohy a celý člověk by mě bolel mnohem více :). Takhle jsem si odnesla pouze zablokovaný krk a spoustu modřin.
Celkově ale celý kurz hodnotím vcelku dobře, až na poslední den, resp. noc, kdy jsem se lehce pohádala s jednou holkou ze třídy a kdyby mě ostatní neuklidnili, tak bych jí snad i vrazila. Takže bacha na mě, jsem děsně cholerická ;).

Ale pravý důvod, proč jsem tu většinou nebyla.. Oživuji si totiž, jaké to je, být zamilovaná. A je to fakt krásný... :)

Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.