Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

{Day 01} A picture of place where you've been

13. července 2011 v 20:57 | Dori |  30 day challenge
Zjistila jsem, že nejsem schopná psát obyčejné rádoby deníkové záznamy, co (ne)zajímavého se v mém životě a okolí odehrálo. Upřímně doufám, že to je jen dočasné a po nějaké čase se to opět navrátí.
Nicméně jsem se konečně rozhodla pravidelně sem přispívat a učiním tak formou této 30-denní challenge, na kterou jsem narazila u alliery. Upřímně, některé body budou vyžadovat dost přemýšlení, ale já to pokořím! :)

A hned první den - obrázek místa, kde jsem byla.

Upřímně, já na žádných zajímavých místech snad nikdy nebyla, ale přesto na některá nezapomenu, protože se pojí s fajn lidmi a zážitky.
Rozhodla jsem se vybrat fotku z vánoční exkurze do Görlitz, kde jsme byli se třídou loni i předloni. Když jsme tam byli poprvé, nebyl tam naprosto žádný sníh. Loni už tam bylo tak deset centimetrů. Ale na tom nezáleží. I tak jsme si to s holkami užily, objevily jsme tam naprosto skvělou kavárnu, prochodily jsme celé trhy a bavily se.
Doufám, že letos se tam znovu dostaneme, ať už v rámci školy, nebo si uděláme samostatný výlet, protože jak se říká, do třetice všeho dobrého :)


A tehdy, když jsme šly po té ulici a naproti nám svítilo sluníčko, tak jsem měla pocit, že mě nic netíží a jsem naprosto bez starostí. Úžasné :)
 


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 15. července 2011 v 20:33 | Reagovat

Ta fotka má úžasnou atmosféru.

2 Kattys Kattys | Web | 7. srpna 2011 v 10:37 | Reagovat

Souhlasím s Vendy, ta fotka si prostě žije svým životem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.