Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

{Day 02} A picture of place where you wanna live

14. července 2011 v 20:13 | Dori |  30 day challenge
Je hodně míst a zemí, které bych chtěla v budoucnu navštívit. U mě je prakticky jisté, že se mi většina z toho nesplní, například žít na Novém Zélandu, kde je opravdu úchvatná příroda.

Jako malá holka jsem snila, že budu princezna. A až budu velká, přijede pro mě princ na bílém koni, odveze si mě na svůj zámek a tam budeme žít šťastně až do smrti. Žel bohu, nevyplnilo se mi to a teď bych to snad už ani nechtěla :).
Postupem času jsem svůj sen stále zmenšovala a zmenšovala, až jsem nakonec přišla na to, že mi je i vcelku jedno, kde budu žít, hlavně aby to bylo s tím, koho budu mít ráda já a kdo bude mít rád mě.
Přesto ale nějakou představu o ideálním místě a domu mám. Mám ráda lesy. Mám ráda hory. A jednou bych chtěla žít někde, kde bude obojí nadosah. Kde bude kolem jen příroda a nic jiného. Žádné město. Jen ticho a klid.


Zdroj obrázku: younghappy
 


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 15. července 2011 v 20:32 | Reagovat

To je nádherná představa i nádherná fotka. Idyla, čistý vzduch, nádherná příroda.
Ale já už jsem z romantiky vyrostla a když někde na samotě, tak s pořádným autem, které dojede v případě potřeby, s funkčním telefonem, aby se člověk dovolal. Aspoň pro začátek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.