Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

{Day 04} Favorite quotes

16. července 2011 v 7:57 | Dori |  30 day challenge
Nutno říct, že ač mám vcelku dost oblíbených citátů či citací, tak si je příliš nepamatuji a rozpomenu si, až když je vidím :). Nicméně pár jich utkvělých v hlavě mám a na ty nedám dopustit.


Život je jako orientální tyčinka - na chvíli zasmrdí a pak zhasne...
Moje oblíbená věta z knížky o Červeném trpaslíku, nevím teď přesný díl. Myslím, že to poměrně přesně vystihuje podstatu života, který je mnohdy opravdu jen prchavý.


První láska je los, který nevyhrává, ale celý život si pamatuješ jeho číslo. - Émile Zola
Vím velice dobře jaké to je. Rok a půl mi trvalo než jsem se dostala z toho, že už s ním nejsem, nicméně i teď mám občas vzpomínkové chvíle, kdy jen sedím, koukám do blba a přemýšlím nad tím, jaké to bylo.


You can close your eyes to things you don't want to see, but you can't close your heart to the things you don't want to feel.


O život můžeme přijít různě. Smrt je jen jednou z možností. - Robert Fulghum


We are here to live dreams. And often making the wrong choice has led me to making the best choice. Failure is a lesson. - Jared Leto
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.