Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

{Day 05} You and your best friend

17. července 2011 v 21:10 | Dori |  30 day challenge
Už odmala mám tendence si nepouštět moc lidí pod kůži. Nikdy jsem neměla příliš přátel. Vlastně měla. Vždycky ve škole a potom, po posledním zazvonění prostě šmytec, odpoledne a večer jsem trávila sama.
A i když teď mám dvě kamarádky, které bych i mohla považovat za ty nejlepší, tak ten nejlepší přítel je jiný.

Když jsem výše napsala, že jsem odpoledne a večery trávila o samotě, tak jsem tak trochu lhala. Vždy mi dělal společnost ten nejlepší přítel člověka, který existuje. Který se uměl proměnit ze zasněné dívky do udatného rytíře, kohokoliv jsem si zamanula. Kniha. Tichý společník, na kterého nedám dopustit.

Když mi je smutno, sáhnu po knížce, abych se odreagovala. Když se nudím, sáhnu po knížce, abych se zabavila. Když se mi nechce trávit čas něčím užitečným, sáhnu po knížce, abych se ponořila do svého snového světa. Když...

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.