Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

{Day 06} Your favorite song

18. července 2011 v 22:12 | Dori |  30 day challenge
Poměrně obtížné, poněvadž já mám pro každou náladu více oblíbených písniček. Neumím vybrat jednu. A stejně tak neumím popsat, proč se mi ta daná písnička líbí. I když se dá říci, že většinou ta písnička mluví sama za sebe.


This is war od 30 Seconds to Mars
Pouštím si ji vždy, když potřebuji povzbudit. Když chci věřit, že tenhle svět bude jednou lepší.

Mad world od Garyho Julese
Tahle písnička mi naopak zaznívá tehdy, když chci ve svém smutku setrvat. To jsem potom schopná si ji pouštět stále dokola, dokud si neřeknu dost.

Poprvé jsem ji slyšela na táboře H+H a okamžitě si ji zamilovala. Většinou mi zní pokojem, když se mi nedaří něco do školy. To pak naladím HaHa a všechno je najednou v pohodě ;)

Believe od Dimy Bilana
Taktéž povzbuzující. A ty housle tam jsou jednoduše úžasné.


Napsala bych jich sem více, ale už tak měla být jen jedna. Myslím ale, že to nevadí, ačkoliv ty popisy nejsou zrovna úchvatné. Nicméně, jak jsem napsala výše - většina písniček mluví sama za sebe.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.