Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

{Day 08} A letter for your best friends

20. července 2011 v 20:52 | Dori |  30 day challenge
Pro nikoho určitého, vlastně jsem ani pořádně nevěděla co napsat.


Ahoj,

sice jsme se naposledy viděly teprve včera, ale nějak jsem neodolala a rozhodla se, že ti i tak napíšu. Chybíš mi kamarádko. Chybí mi náš společný smích, nemůžu se dočkat, až se spolu budeme opět bavit!
Včerejšek byl skvělý den. Nemám ráda nakupování, a to ty víš, ale nakupovat knížky - to je něco jiného, samozřejmě. Nejlepší to bylo, když jsme došly do části, kde mají dívčí romány a zparodovaly jsme všechno, co jsme viděly. Ostatně jako vždy.
A víš, jak jsi říkala, že ten kolemjdoucí blonďák je sexy a nejradši by ses mu vrhla kolem krku a nepustila ses ho do konce života? Když jsem šla domů, tak hádej, co jsem zjistila? Ten blonďák je můj soused! A řeknu ti, pěkně šibalsky se na mě usmíval. No já zčervenala a zapadla za dveře.
Zase se doma hádají. Tentokrát padlo i několik facek, díkybohu neschytala jsem je já. I proto ti píšu. Cítím se tu sama. Jsem sama. A tak si raději přehrávám včerejšek. Kdy jsme pak odpoledne seděly v kavárně a povídaly si o bezvýznamných věcech. To jsem se cítila na chvíli šťastná a měla jsem pocit, že je všechno fajn. Ale to ty samozřejmě víš.
Akorát mě mrzí, že to tak není pořád. Že nás od sebe dělí dálka a že se vidíme jen jednou za čas. Občas mám chuť sebrat se a odjet za tebou. Možná by to bylo tak i lepší..
Ale nejde to a mě tak nezbývá nic jiného, než se těšit na další setkání. Doufám, že to bude brzy :)
Tak se měj hezky a pozdravuj doma.

Dori
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.