Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Naprosto nezáživný zápis deníčkového rázu

8. srpna 2011 v 17:30 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Občas je potřeba se jen tak vypsat a dostat ze sebe události posledních dní.
Občas je potřeba na nic nemyslet, zapomenout na svět kolem nás.

Více jak půlka prázdnin je za námi a já se teprve nedávno rozhoupala, že bych mohla začít něco dělat. A tím něčím je.. povinná četba. A navíc četba k maturitě.
Maturitní četba by se ještě dala, ze 130 knížek se nějaký třicet povinných vybrat dá, našla jsem si tituly, které by mě snad měly bavit. Horší to už je s normální povinnou četbou do českého jazyka, tu nemám ráda už z principu, kvůli profesorce. A navíc přes polovina knížek ze školní povinné četby není v tom maturitním seznamu.
Takže teď budu číst, číst a číst, abych to všechno stíhala.

Dnešní náklad z knihovny.. (ty dvě nahoře jsou Hlava XXII. a Ztracený ráj)A samozřejmě, co je nejvíc ke vzteku - já nemám kde vzít čas!
No, teda.. ono se vždycky najde něco jiného O:-)

Navíc mě děsí pomyšlení na začátek školního roku. Vždycky jsem se kasala tím, že já z maturity určitě nervovat nebudu, a co myslíte? Samozřejmě, že plaším, že to nezvládnu, že se ztrapním atd.
Nedělají mi problémy písemné části a testy. Já se bojím toho ústního. Neumím se vyjadřovat, vždycky, když se mě někdo na něco zeptá, tak zpanikařím, všechno se mi pomotá dohromady a zmlknu a nevydám ze sebe ani hlásku. A v tom nejvíce trapném případě se i rozpláču od nervů, resp. spíš od vzteku, že jsem tak pitomá.


Jinak akutně sháním brigádu. Pokud byste náhodou někdo o něčem věděli (hlídání dětí, domácí práce, výpomoct, cokoliv) a bylo by to v Liberci a okolí, tak mi dejte prosím vědět. Děkuju moc.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.