Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

{Day 17} Something you are scared of

10. září 2011 v 19:39 | Dori |  30 day challenge
Už jako malá jsem se bála tmy. Usínala jsem při rozsvícené lampičce a když jsem šla v noci na WC, což bylo o patro níž, musela jsem si zapnout každé světlo, které bylo při cestě.
To už mě ale naštěstí přešlo, tedy, skoro. Pořád si v noci rozsvěcuji na chodbě.

Nemám strach z pavouků, nikdy jsem moc neměla. Tedy je pravda, že pokud by mi ho někdo hodil za krk, tak bych asi příliš nadšená nebyla. Ani nemám strach z hadů atd.Čeho se ale opravdu bojím, vlastně ne, nebojím.. Z čeho mám opravdu chorobný strach jsou včely, vosy a sršni. Brr, už jen to pomyšlení.. Jen slyším něco bzučet, užuž se polekaně dívám jestli to náhodou není žlutočerné a bodací. Jaro a léto jsou pro mě vysloveně utrpením.
Včera jsem jela vlakem a na zastávce vletěla otevřeným oknem vosa a samozřejmě si to zamířila ke mě. Já zaječela, odskočila málem až do uličky a malí haranti ze mě měli srandu, i když to možná celý vlak. Pak jsem přišla domů a protože bylo teplo a hlavně jsem potřebovala vyvětrat, tak jsem to riskla a otevřela okno. No jistě, za pět minut ke mě vletěla má milovaná kamarádka. Asi netřeba dodávat, že jsem s křikem utekla a odmítala do toho pokoje vlézt, dokud jí někdo nevyžene.

A přitom, když se mě ptají proč se jich tak bojím, tak prostě nevím. Nejsem alergická, nic mě nikdy neštíplo.. Nedávno mě ovšem napadla jedna věc, ačkoliv se mi zdá trochu absurdní.
Před minimálně deseti lety jsem viděla starší český film. Tedy spíš jen jeho kousek, protože si pamatuji pouze to, jak se na malého klučinu sesypou včely a pak ještě záběr jak ho vezou do nemocnice, pobodaného, napuchlého, patrně na pokraji smrti.
Už ani nevím jak se to jmenovalo..

Ovšem jediná včela, které se nebojím, je včelka Mája :)

 


Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 11. září 2011 v 18:41 | Reagovat

Já mám zase strach z rybníků a řek... Nebojím se vody, v bazénu klidně budu, ať je hluboký jak chce... ale musím vidět,že tam někde je dno...aspoň matně na něj vidět, jinak ani ten bazén nepřichází v úvahu... nebojím se hloubky jako takové...plavat se nebojím... do hodně hlubokého bazénu vlézt v noci by mi asi taky dělalo problém...ale do rybníka bych nevlezla ani ve dne i kdyby tam bylo vody po pás... zvláštní to strach :D ale upřímně si nedokážu představit, že bych měla strach třeba z vos, jako ty... :D

2 Dori Dori | Web | 11. září 2011 v 19:07 | Reagovat

[1]: Já si zase nedovedu představit, že bych se bála toho, čeho ty :-) Každý holt máme něco :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.