Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

{Day 25} Favourite movie

18. září 2011 v 19:15 | Dori |  30 day challenge
Sakryš, opět typ "otázky", který nemám ráda.

O oblíbených filmech jsem se tu už jednou trochu rozepsala, tak nevím, jestli je mám jmenovat znovu. Od dubna jsem sice viděla pár nových filmů, ale asi bych je nezařadila před napsané v tom článku.

Zmíním tu ale film Čistá duše (A Beautiful Mind, 2001). Dostala jsem se k němu díky příteli a musím říct, že po shlédnutí jsem byla lehce konsternována. A při závěrečných titulcích tekly slzy, ačkoliv ne tak úplně kvůli příběhu.
Najednou jsem si chvíli nebyla absolutně jistá, co je vlastně skutečnost, jestli nežiju v něčem vysněném. A když mi došlo, že všechno kolem mě je realita, tak jsem za to byla neskutečně ráda a jednoduše se rozplakala štěstím.

A opět říkám.. Tak jako u knížek či písniček, tak ani u filmů se nemohu rozhodnout, který je ten nejoblíbenější. Každý má své určité kouzlo, každý má svůj příběh a já prostě nevím, který zařadit na to první místo.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.