Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

{Day 28} A song you used to love but now hate

21. září 2011 v 20:58 | Dori |  30 day challenge
Takovýchto písniček moc není. Jen výjimečně se mi nějaký song znelíbí natolik, že ho absolutně nesnáším. A většinou jde stejně jen o připomínku něčeho nebo někoho.

Takovým případem je třeba Beruška od T-boys. Před mým prvním a bývalým přítelem jsem ji měla ráda, za něj jsem ji milovala, brala jsem ji takovou naši. Když jsme se pak rozešli, tak jsem si ji pouštěla pořád dokola, až nakonec jsem ji musela odložit, protože se mi natolik znechutila, že teď už ji nemůžu ani slyšet..


A ještě mám takovou jednu - Do you know od Enrique Iglesiase. Tu mi ovšem znelíbilo rádio a televize, když ji tam vyhrávali pořád dokolečka. Dělá se mi zle už jen když slyším ty pingpongové míčky na začátku..
Ale jiné písničky od něj mám celkem ráda, třeba Heroe je úžasná.

 


Komentáře

1 Kaunaz Isa Kaunaz Isa | Web | 22. září 2011 v 10:08 | Reagovat

To je zajímavý výběr. Mně jednou dokázal písničku znechutit spolužák, protože si ji pouštěl pořád dokola. Do té doby to byla jedna z mých oblíbených a potom jsem ji čtyři roky neslyšel. Teď už jsem schopen doposlouchat ji zase až do konce. :P

2 Carrieta Carrieta | 22. září 2011 v 12:59 | Reagovat

osobne zlato, asi sa na tú challange dám tiež, ale k tej hudbe. Tiež pár takých nájdem, ale jedinú čo fakt nenávidím je od Pussycat dolls, viem trápne, ale to kvôli Osvienčimu, desivé spomienky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.