Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Ohňostroj z mělnického vinobraní

27. září 2011 v 20:25 | Dori |  Vycvaknuto
Účast na vinobraní byla neplánovaná a nárazová akce. Sotva jsem přijela z Anglie, už jsem si to drandila směr Mělník a burčák. Co mě tedy hodně zarazilo, tak to byla cena vstupného. Dvě stovky mi přišlo vážně hodně, ale budiž.
Jen co jsme tam dorazily, tak jsem stihla akorát konec představení Janka Ledeckého, což mi přišlo trochu líto, ale s tím nic nenadělám. Dál jsme měly na programu Michala Šepse, resp. Simča měla, mě nějak nezaujal, a tak jsem radši šla pocourat po historických stáncích. No, vybrala bych si, ale finanční možnosti mi to poněkud nedovolovaly.
Pak jsme taky prubly jeden kolotoč, konkrétně Breakdance, chvíly jsme pobyly před pódiem, kde pěla Lucka Bílá a šly jsme si koupit lahev burčáku. Výtečný! Akorát se mě po něm udělalo blbě, a tak jsme pro jistotu další kolotoče vynechaly :).
Že mám sebou foťák jsem si vzpomněla dvě hodiny před ohňostrojem a navíc stejně jsem nestíhala moc fotit. Všude bylo plno lidí a ten foťák jsem nemohla pořád uklízet a zase vyndavat.
Celkově to ale bylo moc fajn, hlavně to setkání se Simčou, se kterou jsme se neviděly už nějaké ty tři roky, takže to bylo i trochu vzpomínkové.

A na ten ohňostroj jsme stály pěkně blbě, proto je na většině fotkách ta věž. A přesouvat se nám nějak nechtělo :)

P.S.: Rozhodně to není žádný pokus o profesionalitu, je to čistý amatérismus a vlastně mě foťáček velmi mile překvapil, čekala jsem totiž rozmazané fotky jako z mých předchozích aparátů.
 


Komentáře

1 Carrieta Carrieta | 27. září 2011 v 20:30 | Reagovat

Neverte tej žene! To sú profesionálne fotky! xD

2 Vendy Vendy | Web | 28. září 2011 v 17:38 | Reagovat

Ten ohňostroj se ti povedlo zachytit perfektně. Fotky jak od profíka, nekecám. Tvůj foťáček je šikovný a ty pohotová.
Burčák má i své klady, třeba v tomto případě zostřil smysly, i když teoreticky by to mělo být naopak?
Takže vinobraní bylo fajn...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.