Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Z Taiwanu, Německa a Polska

14. října 2011 v 19:30 | Dori |  Postcrossing - napříč světem díky pohlednicím

Na stránky http://www.postcrossing.com/ jsem narazila zhruba před rokem touto dobou. Tenkrát jsem měla opravdu špatnou náladu a brouzdala jsem na internetu všude možně. Na jedné stránce byl odkaz právě na postcrossing. Řekla jsem si, že to vypadá zajímavě a zaregistrovala jsem se. Jenže pak se kolem mě vyrojilo dost věcí a já na tuhle výměnu pohlednic zapomněla.
A objevila jsem to až letos o prázdninách v jedné zastrčené složce. Sice jsem se musela znovu registrovat, poněvadž se mi původní účet nějakou záhadou smazal, ale budiž. Zaregistrováno, adresa vygenerována a mohlo se začít posílat. A čekat na vlastní příchozí pohledy.


Úplně první pohled byl z Taiwanu a dorazil ke mě za pět dní. Odesílatel se podepsal jako beetle a také napsal, že to maloval sám. To tedy klobouk dolů, vážně se mi to líbí.Zaregistrování tohohle úžasného blesku z Německa se potýkalo s problémy, dorazil trochu rozmočený a skoro nešlo přečíst ID. Ale nakonec se mi to povedlo a Anyance jsem mohla potvrdit, že mi opravdu udělala radost s tímto bleskem.Misza z Polska toho moc nenapsala na to jak je pohled větší než obvyklé (já mám vždycky problém s tím, aby se mi to tam vešlo). Alespoň jsem se dozvěděla, jak se polsky řekne, že je na obrázku diadém z doby 350 až 336 před Kristem.

 


Komentáře

1 aaime aaime | Web | 23. září 2013 v 23:56 | Reagovat

Nikdy v životě jsem o postcrossingu neslyšela, ale vypadá to vážně zajímavě! Tak díky za novou inspiraci :)

2 random147 random147 | Web | 28. listopadu 2014 v 18:41 | Reagovat

to je super!!! něco takového jsem dlouho hledala :)!! díky !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.