Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Kurva, kurva, kurva

21. prosince 2011 v 21:36 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Fakt úplně nesnáším stresové nebo jinak vypjaté situace. Nejdřív jsem nervózní, pak hysterická, pak nasraná na celý svět a nakonec sama sebe neskutečně lituji. Nesnáším školu, nesnáším mluvení před lidmi, nesnáším ty blbečky, co si myslí, že všemu rozumí. Nesnáším tu pitomou televizi, díkybohu, že zítra už je konec, jinak bych nejspíš vybuchla.

Neskutečně mě všichni štvou. Sama proti celému světu! Ha! Dobře, to už trochu přeháním, ale já to prostě potřebuju ze sebe dostat aspoň, než si to u všech podělám ještě víc. Argh! Oni si snad všichni myslí, že nemám city! Že jsem jen panáček, kterého stačí zavolat a on přiběhne a dělá co se mu řekne! Já jsem kurva taky člověk!!
Proč na to nikdo nebere ohledy? Všichni mi spílají, když se začnu na něco štvát, nebo když se začnu nervovat, že to nic není a že to přestojím. Proč nikdo nechápe, že já se s tím prostě vypořádávám očividně jinak než oni?


 


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 23. prosince 2011 v 19:27 | Reagovat

Milá Dori, dnes už je pátek a snad je i líp. Vztek, doufám, pominul - taky nechápu, proč si lidi musí dělat naschvály, co je k tomu vede. Oni to snad ani tak nemyslí. Někdy mi připadá, že vůbec nemyslí.
Dori, nenech se tím rozházet, já vím, že se mi to líp radí, než koná, ale zkus se vyladit do růžova...
Nebo aspoň do meruňkové...
A pěkné svátky, užij si pohádek a pěkných dárků!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.