Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Vánoce přicházejí...

12. prosince 2011 v 12:07 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
...a mě to je momentálně poměrně jedno.
Jediné na co jsem v poslední době schopná myslet je škola, škola, škola a abych se neopakovala, tak škola. Jo a taky škola. No dobře, zase tolik ne, třeba je mezitím i to, že 30 Seconds to Mars zakončili svou dvouletou tour třístým koncertem v New Yorku, ale zatím jsem ještě neměla čas se podívat na videa.

Tenhle týden a ten příští budou zabijácké. Musím dodělat prezentaci k závěrečné maturitní práci, již budu prezentovat už za týden (příští pondělí v tento čas už to budu mít za sebou) a nějak toho ještě moc zpracovaného nemám. Ale co, do středeční půlnoci je času dost :-].


A učitelé nám chtějí udělat dobře, a tak abychom neměli v lednu hodně písemek, tak nám ty testy nasekali do tohoto týdne. Hodní, že? Výsledkem bylo to, že jsem se celý víkend učila biologii, v které mi opravdu hoří koudel u zadku, místo toho, abych pracovala na té ZMP.

Hádám, že většina z vás, co koukala nebo stále ještě kouká na Novu, zná takovou tu reality show Výměna manželek. Mamka s Radkem usoudili, že by to byla sranda a samozřejmě nás přihlásili. Jakmile jsem se to dozvěděla, tak jsem prohlásila: ,,No takový exoty aby nevzali." A co myslíte? Zítra přijede "náhradní manželka". Doufám, že to nebude nějaká fúrie, jinak budu z té školy jezdit, co nejdéle to jde.
Bude to sranda, já před kamerou, haha, už se směju. Když tu byli poprvé, natočit něco na ukázku tomu, kdo rozhodoval koho teda vzít, tak jsem ze sebe nevydala ani slovíčko. Dneska se má točit nějaký ten úvodní medailonek, to bude zase trapas.

Uf, jinak se už pomalu začínám těšit na maturitní ples, v sobotu jsem byla znovu ozkoušet šaty, nakonec je budu mít s ramínky za krk. Myslela jsem, že to bude vypadat divně, ale nakonec je to v pohodě. Aaa ve čtvrtek jsem si byla koupit boty. Na deseticentimetrovém podpatku. Kupodivu se v nich chodí příjemně, mám spíš jen strach, aby neuklouzla, pokud tam bude dementní podlaha.


A taky si čím dál více připadám jako děsná mrcha. Hodně věcí myslím dobře, ale ve výsledku to vyjde tak, že tím ublížím oběma. A o to víc mě to pak mrzí.. V noci se budím z hrozných snů, ve dne sním s otevřenýma očima a prakticky mě nezajímá, co se děje kolem mě. Díkybohu za to učení, kdyby jeho nebylo, tak bych asi byla brzy na dně. Na druhou stranu.. kdyby nebylo učení, tak jsem na tom teď taky jinak..
 


Komentáře

1 bludickka bludickka | Web | 12. prosince 2011 v 12:59 | Reagovat

výměna manželek? to jsem dřív sledovala. dej pak vědět, kdy to budou vysílat. sice nemám telku, ale nějak bych si zařídila, abych to viděla :)

2 Vendy Vendy | Web | 14. prosince 2011 v 22:38 | Reagovat

Jeden by neřek, jak je učení k něčemu dobré...
Prezentaci určitě zvládneš! Teď budete mít fofry, ale v lednu bude zase pauza (jen jestli ty sliby profesorů nejsou jen maskovací a v lednu nevytáhnou nějakou falešnou kartu...)
Výměna manželek? Pane jo! Ale to vydržíte, snad ta druhá bude celkem fajn. A kdyby nebyla tak úplně, pár dní se to dá vydržet... odměna není tak marná! Ale tohle se asi předtáčí, žejo, takže v televizi to bude zřejmě později...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.