Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Maturitní ples? Dokonalost!

30. ledna 2012 v 20:09 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013

Ještě dva dny před samotným začátkem jsem si říkala, že to bude tak zoufalé, až to bude dokonalé. Ještě dva dny před začátkem jsem neměli pořádně dořešený ani nástup ani překvapení. A víte co? Ono to nakonec bylo totálně suprový! S chutí bych si to zopakovala znovu, kupodivu jsme se nehádali, ochotně jsme spolupracovali, užívali jsme si to!

Nikomu nakonec nevadilo, že to byla trochu vzácnější akce kvůli nedostatku místa. I naše třídní, která byla hodně skeptická a tvrdošíjně prohlašovala, že jakmile klesne úroveň, tak jede domů, si nás pochvalovala. Je pravda, že nás zklamalo, že nepřišla ředitelka, nikdo pořádně ještě neví proč, ale spolužák našel něco, že snad byla ten den s manželem na jiném plese v Praze. Sice to zamrzí, ale co..

Při nástupu a následně i při překvapení jsme se na začátku hned nechytili, protože nám to pustili nějak později, ale přesto myslím, že se nám to povedlo. Na to jak to bylo šité horkou jehlou...


Překvapení - jednou točené i seshora
Později, až nám fotograf dodá fotky, tak sem pár hodím, myslím, že budou mnohem lepší než z mého foťáku, co nafotila mamka.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.