Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Maturitní ples? Fraška!

9. ledna 2012 v 18:01 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Ono to začalo už v září, ale čím víc se to blíží, tím víc se musím smát. Jsme absolutně neschopná třída, která není sto se na něčem dohodnout. Už minulý školní rok jsme si odhlasovali, že náš maturiťák budeme mít ve Frýdlantě (tudíž v městě, kde je náš gympl) v Besedě a ne v Liberci, kde býval doposud.

S tím ale nastaly problémy, Beseda má bezpečnostní kapacitu pouhopouhých cca 350 lidí, zatímco v Liberci je ta kapacita asi o 200 vyšší. A my jsme to věděli a odsouhlasili si to! Měli jsme dostatečně dlouhou dobu připravit všechny možné zájemce o podívanou na nás, že se na ně nemusí dostat. A co se právě teď děje? Všichni si stěžují, že už prakticky není místo!

Samozřejmě, vstupenky pro rodinu a opravdu nejbližší přátele máme, stejně tak pro profesory a septimány, kteří mají na starosti tombolu a koho víc tam potřebujeme? Já fakt netoužím po tom, aby tam na mě čuměli debilní malí kvartáni, já je tam nepotřebuju!
Na co si sakra stěžují? Vždyť jsme to věděli, že ta kapacita je o hodně menší než v sále v Liberci. Fakt to už přestávám chápat.

A to si navíc ještě jedna píča zařizuje všechno podle sebe. My něco odhlasujeme, ale jí se to nelíbí, tak to okamžitě změní. A fascinuje mě, jak okázale tvrdila, že svoje už si zařídila (objednala stužky) a už se do ničeho srát nebude. Pchá! Šerpy objednala jinak barevný než bylo dohodnuté, mnohem dražší, fotograf se jí nelíbí.. já bych jí nejradši fakt už jednu vrazila! A to se ta kráva ještě vyvléká z dokláskových písemek, které by správně měla psát, protože její absence už přesáhla sto hodin. No jo, někomu si stačí pobrečet a je po jeho...

Už aby sakra byly prázdniny!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.