Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Komentáře

1 Anny Anny | 1. dubna 2013 v 23:13 | Reagovat

Ach! Ty jsi ji objevila v levných knihách?  Já ji sháněla, jak šílenec několik měsíců, něž jsem ji nakonec získala. :)
Miluji tuhle knihu, je v ní tolik. Samotný příběh, informace o tom, jak to v té době vypadalo při lovu velryb, ale i tolik podobenství, která mají kořeny v Bibli. Nejsem věřící, přesto mě to nějakých záhadným způsobem dostalo.
Myslím, že je neprávem opomíjena. Teda alespoň my jsme se o ní ve škole zmínili opravdu jen zběžně.
Jsem ráda, že jí čtou i další :)

2 Jaroslav Jaroslav | 5. června 2017 v 12:10 | Reagovat

No Dori Dori,ty jsi z té knihy nepochopila ale vůbec nic.To chceš říct,že kniha je opravdu jen chytání velryby?To snad nemyslíš vážně? Přečti si ještě jednou. Domnívám se ,že v české kotlině převažuje americký způsob chápání. Furt se totiž musí něco dít a myšlenka když ukápne je zašlápnuta do písku.Copak jsme se všichni odnaučili přemýšlet a hledat hlubší významy? Každy by nejraději vpadl do Mac Donaldu a s odpuštěním se bez keců nažral a rychle vypadl,ale jídlo si hezky po francouzsku vychutnat a užít si ho na to není v dnešních barbarských časech čas. Totéž platí o četbě.

3 Kelly Kelly | Web | 5. června 2017 v 13:46 | Reagovat

[2]: Já si četbu dokážu vychutnat a momentálně jsem už dávno někde jinde než u Bílé velryby, na kterou mám ovšem stále hořké vzpomínky a upřímně se k tomu nechci ani přiblížit, natož si to přečíst ještě jednou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.