Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Allons-y! A Scio testy... A několik fotek.

3. března 2012 v 21:32 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Uplynulý týden jsme měli prázdniny. A já mohu s klidným srdcem prohlásit, že jsem dělala naprosté nic. Eh, co se školy týče, samozřejmě. Už dlouho, dlouho jsem měla v plánu podívat se na jeden seriál, který je asi většině známý aneb Doctor Who! (Anebo v češtině Pán času.)


Takže od úterý sedím, stahuji jak o život a koukám. Jenom sedím a koukám na seriál, který je.. FANTASTIC! BRILLIANT! Naprosto dokonalý! (Vlastně, jediný důvod, proč píšu článek, je ten, že netrpělivě čekám, až mi ve správci stahování naskočí 100% a já budu moci jít spát.) Mohla bych říci, nebo spíš asi měla bych říci, že mi toho promarněného času je líto a že bych ho lépe využila učením a přípravou na maturitu, která se již blíží. Ale mě to líto není. Doctor Who je naprosto nepřekonatelný. U žádného jiného filmu ani seriálu jsem toho tolik nenabrečela. Dobře, u Trpaslíka možná smíchy. Téměř každý díl mě překvapuje - jak tohle mohlo vůbec někoho napadnout!? - říkám si. Nedá se to slovy popsat, musí se to vidět a cítit.
Jo, a s českým dabingem je to příšerné.

Dnes byl ale krásný den. Slunce nádherně svítilo, na sobě jsem měla jarní bundu... Aaa jasně, taky jsem dnes měla na programu Národní srovnávací zkoušky. Mám ten dojem, že jsem si to uvědomila až včera večer, takže samozřejmě žádný stres. Od nás ze třídy šlo asi osm lidí a když jsme se po ukončení sešli před budovou, kde se to konalo, sborově jsme si řekli - tak se tu uvidíme ještě na konci března.
Ten průběh byl hrozný, v té učebně byla zima, měla jsem studené ruce a polovina testu byla tipovačka. Ačkoliv... podle online testu, který máme přístupný, jsem dopadla docela dobře, prý nadprůměrně dobře. No, ještě uvidíme, jak to dopadne oficiálně. Ale bylo by fajn, nemuset se zatěžovat s jedněmi přijímačkami, no ne?

Každopádně ráno, když jsem šla na vlak, tak jsem nááhodou měla s sebou foťák a při čekání na vlak něco zacvakala. A nyní přichází na řadu...

... velkolepá umělecká díla (sranda, samozřejmě).

Posypový materiál... který je stále na tom samém místě už od doby, kdy jsme se před čtyřmi lety přistěhovali. Stále ten samý štěrk, neubylo ho, nepřibylo ho...Koleje, no.. občas mám chuť na ně položit hlavu. Ale pak si zaťukám na čelo a řeknu si, že jsou i příjemnější způsoby, jak odejít ze světa. (Pardon, toto neberte samozřejmě vážně.)Neznámý, červený poklop. Kdo ví, co se pod ním skrývá.


A roztomilá tečka nakonec. Já vím, ta noha je nechutně useknutá, jenže já se s ní bála pohnout, aby se neprobudila.

 


Komentáře

1 já | Web | 3. března 2012 v 23:52 | Reagovat

Ano, nic si nezastírejme, klikla jsem na tvůj článek kvůli slovu Allons-y! :D
A komentář ti tu nechávám proto, že sledovat Doctora je správné. (A proto, že jsem netušila, že to má český dabing.) A proto, že jsem se taky celý prázdniny flákala a koukala na Downton abbey a Once upon a time... a protože jsem zjistila, že se mi chce dělat si reklamu na svou podivnost (ehm, blog).
A ty koleje vypadají moc hezky.

2 Vendy Vendy | Web | 7. března 2012 v 17:42 | Reagovat

Ta poslední je opravdu tulíšovská...moc hezká.
Ale i další fotky jsou výborné, u druhé jsem si vzpomněla na písničku Rosa na kolejích. Volá dálkami.
Doktora Who neznám, ale už jsem o něm kdesi četla, a taky ho chválili, takže to beru jako príma tip.

3 Viollet Viollet | Web | 9. března 2012 v 18:08 | Reagovat

Při pohledu na tajemný poklop se mi vybavil kanál, ale asi se pletu, že? :-P Jinak fotka s kolejemi je působivá, koleje samy o sobě jsou působivé, nevím proč, ale mě odjakživa fascinují, stejně jako vlaky a nádraží celkově...
PS: Těší mě, že potkávám dalšího sleponě se slabostí pro Trpajzla :D

4 Dori Dori | Web | 9. března 2012 v 18:46 | Reagovat

[3]: Netuším, ale vypadá to jako kanál :))
Naprosto souhlasím s těmi vlaky a nádražími ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.