Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Rozpolcená. A další plky.

1. dubna 2012 v 20:11 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Povinné webovky k závěrečné maturitní práci mám z krku, a ač to není žádná sláva, jsem ráda, že to už mám za sebou a pokud si nepos*ru(snad) poslední vysvědčení nějakou kulí, tak bych se mohla i dostat k maturitě. Ještě tedy musím dodělat praktickou část do dějin výtvarné kultury (jak mě proboha napadlo, že z toho chci maturovat?) a bude to fajn.
Teda, ani nevíte, co je to za úlevu psát na blog. Webovky jsme dělali v Joomle, je sice jednoduchá, ale než se člověk zorientuje v těch pitomých modulech, nabídkách...


Když jsem se naposledy ozývala v deníčkovém zápisu, psala jsem o Scio testech. Výsledky byly.. no.. po tom online testu jsem moc překvapená nebyla, ale stejně... percentil jsem měla 89,67%, zařazena mezi nejlepší účastníky testu. Nejvíc mě pobavila věta v individuální analýze "Je vidět, že jste si vyplňování odpovědí pečlivě rozvrhla." - já se samozřejmě okamžitě rozesmála a tak si říkala, že kdyby mě tak při tom vyplňování viděli.
Největší fór je ten, že na školy, kam ty testy chtějí, jsem si nakonec přihlášku ani nedávala. Proč?

Kamarádka mě totiž navnadila. Usmyslela si, že pokud se nedostane na vysokou, tak vyrazí do Velké Británie jako au-pair. Ve chvíli, kdy mi to sdělovala, tak jsem si pomyslela, že to bych určitě nemohla. Doma se mi to však rozleželo v hlavě a já si řekla: "Proč ne?"
Peníze někde seženu (pokud seženu brigádu), doporučení, že jsem hlídala, mám také zajištěné. Mám už i vybranou cílovou zemi a to... Irsko! Prvně mě sice napadla Amerika, ale pak jsem si povšimla záložky Irsko a bylo to jasné. Ještě se musím dojít poptat, co a jak, kolik by to celkem stálo a tak, ale jsem rozhodnutá jet, ať už mě do Hradce vezmou nebo ne.
Jo, to se mi to kecá, když ještě ani nevím, jestli se doklepu k maturitě a jestli jí vůbec prolezu, co?

Každopádně ale budu vděčná za všechny rady a připomínky ohledně mého výše zmíněného rozhodnutí. Pořád ještě tak trochu váhám, jestli fakt jo.

Jinak, vy, co tu právě čtete můj výkec, nechystá se někdo z vás na Festival fantazie? Já tam chtěla jet už minulý rok, bohužel to nějak nevyšlo finančně. Letos to prostě vyjde a basta. Budu se tam vyskytovat od 5. 7. přibližně jedenácti hodin ráno (Smějící se) až do konce do 8. 7., takže kdo budete chtít, tak dejte vědět, abychom se třeba poznali ;).

Minihrátky, když jsem se nudila (a měla se učit).


Tak já jdu opět předstírat učení.

Allons-y!
 


Komentáře

1 Daysy Daysy | E-mail | Web | 1. dubna 2012 v 20:53 | Reagovat

Já si dělala zase jahůdkové nehty. x) Kreslit si po nehtech je skvělé, jen na to musí být čas, trpělivost a nálada, že jo. x)

2 m. m. | Web | 1. dubna 2012 v 22:02 | Reagovat

Irsko rozhodně ano :) Já byla půl roku jako au-pair v Anglii a byla to nejdůležitější zkušenost mého života. Vypadnout na čas ze země, kde to znáš, to je teprve pravá zkouška dospělosti.

3 Aailyyn Aailyyn | Web | 1. dubna 2012 v 23:38 | Reagovat

I pokud tě na tu vysokou vezmou, bych se zahraniční zkušenosti nevzdávala. Zkus vyjet někam na Erasmus, pokud budeš dál studovat a půjde to. Naučit se jazyk, to se ti neztratí, ať už budeš dělat v životě cokoli a celý ten pobyt je zkrátka neocenitelná zkušenost. Samostatně, bez rodičů, cizí země, jiná kultura,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.