Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Červenec 2012

Tři věci...

29. července 2012 v 22:25 | Dori |  Deset dní
...které mě vzrušují/berou.

Dneska opět trochu později. Tentokrát však za to může film Killing me softly. Na csfd je podle mě docela podhodnocený, já bych tomu minimálně osmdesát procent dala. Spíše i více. Zakončení, pravda, bylo trochu divné, nicméně ten film celkově je skvělý. Při jedné scéně se mi neskutečně rozbušilo srdce a málem jsem skoro nedýchala, což se mi stává opravdu málokdy. Navíc oba hlavní herci jsou vynikající. Pro Josepha Fiennese mám slabost už dlouho a Heather Graham byla také úžasná. Vskutku jen doporučuji.

A myslím, že tentokráte to snad ani nemusím příliš rozepisovat. :) Ono se vlastně ani skoro nedá, prostě to tak je a zdůvodnit si to neumím. :)

Za prvé...
Podmanivě tichý hlas a uhrančivý pohled k tomu.

Za druhé...
Pěkný chlap v skvěle padnoucím obleku/uniformě.

Za třetí...
A poslední bod možná trochu divný, ale nemůžu se nasytit pohledu na vymakané chlapské ruce. Nemám na mysli tedy kulturisty, ale muže, co se nebojí opřít se do práce. Určitě mě chápete :)

Čtyři věci...

28. července 2012 v 23:09 | Dori |  Deset dní
...co tě dokážou znechutit.

Upřímně se těším, až tenhle dotazník skončí. Moc myšlení na mě takhle o prázdninách Smějící se.


Za prvé...
Opilci. Neříkám, já si jednou za čas (hlavně na srazech) taky dám pár skleniček, ale nikdy to neskončí tak, že bych řvala po všech ostatních, že to jsou č.... a p...., že já jsem ta jediná chudinka a ostatní jsou ti nejhorší. A rozhodně ne několikrát do měsíce. A tím, že jsem si tohle dosti často prožívala doma, vypěstovala jsem si k takovým lidem odpor.

Za druhé...
Když je někdo schopný napsat 'vydlička, vydět...' a podobné nechutné exempláře. To pak jen protáčím očima a buď mizím ze stránky, nebo se snažím zdvořile ukončit konverzaci. Když mám jízlivou náladu, tak se do toho dotyčného i pustím.

Za třetí...
Když je mi někdo schopen lhát bez mrknutí oka a já přitom vím, že lže.

Za čtvrté...
Když je někdo taková sketa, že se ke mě lísá, jako by byl se mnou ten největší kamarád a za rohem šupky dupky pomlouvá, až se mu od huby práší.


Takové ty věci, jako nedostatek hygieny, týrání kohokoliv/čehokoliv atp., jsem tu ani nepsala, protože si myslím, že to je snad samozřejmostí u každého normálního člověka. Jen ty opilce jsem si neodpustila, protože to vážně nenávidím.

Pět lidí...

27. července 2012 v 18:39 | Dori |  Deset dní
...kteří pro mě hodně znamenají (bez jakéhokoli pořadí).

V tomhle dni nastal problém. Ač jsem se snažila sebevíc, více jak čtyři jsem ze sebe nevyplodila. A ten poslední navíc není tak úplně... Asi jsem na tom hodně špatně. No nic.

Šest věcí...

26. července 2012 v 19:35 | Dori |  Deset dní
...o kterých si přeji, abych je nikdy nebyla bývala udělala.

Absolutně se mi do psaní nechtělo. Mě se tedy nechtělo do ničeho celý den. Tady je tak nechutné vedro, že jsem byla skoro schopná jen ležet na posteli a číst si. A nechávat na sebe foukat větrák. Pff, ať už je trochu chladněji.

Sedm věcí...

25. července 2012 v 21:36 | Dori |  Deset dní
...nad kterými často přemýšlím.

No, tenhle článek jsem měla otevřený dlouho. Hodně dlouho. Přemýšlela jsem nad tím, nad čím často přemýšlím. Nu což, nějak jsem to nakonec dala dohromady.

Za prvé...
Budu v září konečně úspěšná a budu moci konečně prohlásit, že mám maturitu za sebou? Neztrapním se opět u ústního zkoušení stejně jako v květnu? Užiji si konečně ten pocit, kdy budu v ruce třímat maturitní vysvědčení?

Osm způsobů...

24. července 2012 v 18:56 | Dori |  Deset dní
...jak si získat (a udržet) mé srdce.

Ještě než začnu plácat nesmysly, musím - prostě musím - se s vámi podělit o písničku, na které v posledních dnech neskutečně ujíždím. Znám ji již pár let, to ano, ale nedávno jsem ji znovuobjevila, navíc v takové verzi, že uh... No koukněte sami :)


A teď k dnešnímu dni. Vzhledem k tomu, že mé srdce je momentálně volné jako pták, nebrala jsem to ve smyslu přátelském, avšak v tom druhém. Ale s odhlédnutím od některých skutečností by se to určitě dalo použít i pro kamarádství se mnou.


Devět faktů...

23. července 2012 v 19:01 | Dori |  Deset dní
...o mně.

Měla jsem u tohohle trochu problémy. Absolutně mě nenapadalo, co napsat, tak je to taková směska... prkotin a blbostí. No, však si to přečtěte sami.

Deset věcí...

22. července 2012 v 16:01 | Dori |  Deset dní
...které bys v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.

Aneb i já jsem podlehla tomuto trendy "řetězáku", původem od Cirrat. Tak nezbývá nic jiného, než doufat, že se zdárně udržím a dovedu to do konce.

TARDIS cup

12. července 2012 v 17:10 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Už několik týdnů jsem pošilhávala po svém novém objevu na téma Doctor Who. Hrneček v podobě Tardis! Nebyla jsem si ale jistá, jak by se z toho pilo, jak to je ve skutečnosti velké, jestli to je pohodlné. Proto jsem tu stránku jen nechávala v záložkách a chodila kolem ní po špičkách. Před pár dny jsem se však vrátila z Festivalu Fantazie (ehm, to mi připomíná, že bych o tom mohla něco napsat, že), kde jsem ho viděla u jiné dívčiny. Tak jsem tak trochu sondovala co a jak teda a výsledek můžete vidět dole na fotce.

Objednávala jsem ho ze stránky fanbase.cz, stál 540,- Kč, ale (trochu škodolibě) musím říct, že to byl poslední kus. Jestli ho mají někde jinde, to netuším, to už jsem dále nedohledávala.

It's absolutely fantastic!

Totálně mi to rozjasnilo den.

A propos, podmínečně jsem přijata do Hradce Králové na obor Literární dokumentaristika a teorie čtenářství, teď ještě zvládnout tu konečně tu maturitu a hurá do dalšího studia!

Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.