Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Pět lidí...

27. července 2012 v 18:39 | Dori |  Deset dní
...kteří pro mě hodně znamenají (bez jakéhokoli pořadí).

V tomhle dni nastal problém. Ač jsem se snažila sebevíc, více jak čtyři jsem ze sebe nevyplodila. A ten poslední navíc není tak úplně... Asi jsem na tom hodně špatně. No nic.Mamka.
Není co řešit. Pro hodně lidí je jejich máma tím nejdůležitějším člověkem na světě. S mámou jsem si vždy perfektně rozuměla, nikdy na mě nebyla příliš přísná, nikdy mi nic přehnaně nezakazovala. A přesto si o sobě nemyslím, že bych byla v tomhle ohledu rozmazlená. Přiznávám, že občas mám stavy, kdy se chovám zcela sobecky, ale i tak. Na prstech jedné ruky bych nespočítala, kolikrát nás dvě považovaly za sestry. A ač poslední dobou jí přestávám rozumět, ač přestávám chápat její chování, vždy pro mě bude ta nejdůležitější.

Rézi.
Ač poznaná přes internet, je to holka, kterou mám neskutečně ráda. Vím, že kvůli mě se to mezi námi docela dost povodilo, přesto jsme k sobě opět časem nalezly cestu a já jsem za to vděčná. Můžu se jí svěřit se svými obavami a vím, že mě vyslechne.

Bábi.
Moje milovaná babička. Vždy jsem k ní ráda jezdívala na prázdniny, těšila jsem se na vůni jejího bytu, těšila jsem se, až spolu budeme chodit na procházky, až spolu půjdeme krmit labutě. Až se spolu budeme dívat na pohádky. Až mi vždycky před večerní pohádkou na Primě oloupe a nakrájí do misky jablíčko, ona si sedne za stůl a bude luštit osmisměrky a já budu ležet uvelebená na rozkládacím gauči a napjatě sledovat Toma a Jerry/Datla Woodyho/cokoliv jiného. Těšila jsem se, až mi od ní dojde dopis a já jí budu moci odepsat na oplátku... Někdy mě tak neskutečně mrzí, že jsou ty časy pryč.

Kelly.
Sice to není člověk z masa a kostí, nýbrž virtuální postava, nicméně mám své důvody, proč ji sem uvádím. S Kelly jsem se dostala do světa rpg, s Kell jsem se zamilovávala, s ní jsem se bála. Díky ní jsem poznala plno nových lidí, například již výše zmíněnou Rézi. Díky ní jsem se stala sama sebou.
 


Komentáře

1 Adelaine Adelaine | Web | 27. července 2012 v 19:48 | Reagovat

Mě fascinuje, jak mají téměř všichni lidé v tomhle řetězáku mámu a já bych ji tam nedala ani náhodou. Ale každý to má jinak.

2 Karol Dee Karol Dee | Web | 28. července 2012 v 14:05 | Reagovat

[1]: ech. takže nejsem jediná :D
na druhou stranu už jsem tolikrát slyšela, že jsem tak zahleděná do sebe, že bych asi taky měla problém těch pět vykutit :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.