Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Šest věcí...

26. července 2012 v 19:35 | Dori |  Deset dní
...o kterých si přeji, abych je nikdy nebyla bývala udělala.

Absolutně se mi do psaní nechtělo. Mě se tedy nechtělo do ničeho celý den. Tady je tak nechutné vedro, že jsem byla skoro schopná jen ležet na posteli a číst si. A nechávat na sebe foukat větrák. Pff, ať už je trochu chladněji.Za prvé...
Nemalovat si budoucnost deset let dopředu ve svém prvním vážném vztahu. Sice jsme si to tak trochu plánovali oba, ale stejně. Po roce a půl přišla rána v podobě velké vzdálenosti, což ani jeden z nás příliš dobře nenesl. A já se tím ukončením dodnes trápím. Ne už tolik, ale přece jen stále.

Za druhé...
Proč jsem si ostříhala vlasy? Možná trochu malicherné, ale své vlasy mám na sobě jako to jediné fakt ráda. Měla jsem je fakt dlouhé, minimálně po pás, možná ještě delší. A pak mi prostě muselo nějak přeskočit, protože najednou jejich délka byla sotva po ramena. Kruci. Narostou, vím, ale bude to trvat.

Za třetí...
Abych se nebyla bývala tolik spřátelila s A. Kvůli ní jsem vypustila z hlavy svou ještě dřívější kamarádku. Kvůli ní jsem se toho dost nabrečela. Jistě, hodně chvil s ní bylo veselých. Také mě ale naučila nedůvěřovat skoro nikomu. A bůhví, kolikrát mi ona lhala. A dělala ze mě pitomečka první třídy.

Za čtvrté...
Neměla jsem kývnout na tu otázku o stěhování. Proč jsem vlastně chtěla pryč? Změna, možná? Vážně už nevím. Každopádně ale vím, že jsem si to poměrně pokazila, co se týče školy. Kdybych zůstala na tom gymnáziu nepřetržitě, možná bych na tom nebyla tak bídně na tom vyšším gymplu. Ale na druhou stranu bych nepoznala Mělník, kde jsem prožila nejlepší rok a půl svého života. Těžko říct.

Za páté...
Vážně jsem se neměla pokoušet slepovat rozbitý vztah. Jednou konec, navždy konec. Tak by to mělo zůstat.

Za šesté...
Neměla jsem sebou nechávat na základce tak zametat. Sebralo mi to spoustu sebevědomí, které mi teď docela chybí.
 


Komentáře

1 Taria Taria | Web | 26. července 2012 v 19:52 | Reagovat

Já by jsem toho chtěla tolik změnit...
S tou "A." : Najdeš ještě plno blbců, co tě zklamou a bude to celej život...vim dost krutý, ale uvidíš, že už tě to tak nepřekvapí a všechno tuto bude k něčemu dobrý...budeš otrlejší, odvážnější a určitě chytřejší ;)

2 Karol Dee Karol Dee | Web | 26. července 2012 v 20:04 | Reagovat

my s kámoškou děláme jedna z druhé pitomečky navzájem, děláme si ze sebe navzájem srandu a je to asi ta nejlepší kámoška...:D a ostříhání svých vlasů bych si dala do nejlepších věcí, co jsem kdy udělala :D

3 Christie Christie | Web | 26. července 2012 v 20:15 | Reagovat

Slepovat rozbitý vztah není vždycky zrovna tou dobrou volbou... Vlásky dorostou, udělala jsem totéž, vlasy pod zadek ostříhala, ale zatím mně to netrápí. A s kamarádkami je to taky dost složité. Teď si říkám, jak jsme mohly být několik let nejlepší kamarádky, když teď se na ulici míjíme a ani se nepozdravíme... Hned bych spoustu věcí s radostí udělala jinak...

4 Houp Houp | Web | 26. července 2012 v 22:20 | Reagovat

S tím prvním... každý tak nějak úmyslně nebo neúmyslně plánuje dopředu a vysnívá si to, ale pak se stane něco co překvapí... Pak je to o to větší rána, taky jsem to zažila. I když ne ve vážném vztahu.
Vlasy dorostou, rozhodně se tím netrap ;)
A základku tu už nezměníš, ale zase je to dobrá zkušenost, že víš, že teď už dál se sebou nenecháš mávat. Na tom bych viděla to pozitivní, i když za jakou cenu ?!
každý děláme něčeho čeho pak litujeme, ale jsou to pak ony věci ze kterých se učíme dál. Článek dobrý a doufám, že v životě budeš dělat spoustu dobrých věcí, které bys neměnila. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.