Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Srpen 2012

Týden s knížkou #2

31. srpna 2012 v 15:53 | Kelly |  Týden s knížkou
Ještě před dvěma týdny nemyslitelné se dnes dočkalo druhého pokračování. Vím, že to mělo být ve středu, ále ten jsem byla neskutečně unavená díky předchozímu dni a já nechtěla vypadat jako mrtvola. A včera nám navečer přestal jít proud, navíc se mi to povedlo takovým pitomým způsobem zmršit, že jsem to musela vyhodit (ano, přeuložila jsem si i originál). Tak jsem to před chvílí točila znovu.

Problém je, že to je trochu kratší. Nevím jak, ale stalo se, zapomněla jsem tam říct pár věcí, co jsem chtěla, ale tak nevadí, snad se to příště zlepší. Všimněte si prosím, že jsem omezila ono ehm! Považuji to za veliký úspěch :D


Ospalá

29. srpna 2012 v 15:10 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Blíží se konec prázdnin a je to sakra znát. Jak na počasí, které nám pomalu dává vědět, že podzim klepe na dveře (ne že by mi to tedy vadilo), tak i na náladě těch mladších. Přece jen, začíná škola. A ačkoliv mi možná ten studijní dril započne až ke konci září, ještě před tím mě čeká opravný maturitní pokus. Písemná část hned v pondělí a ústní jedenáctého. Když si vzpomenete, držte mi palce, budu vděčná za každý kousek štěstí. Opravdu doufám, že druhý pokus už bude úspěšný a já budu v ruce konečně třímat ten kus papíru - maturitní vysvědčení.

The Sarah Jane Adventures (2007) | seriál | recenze

25. srpna 2012 v 21:10 | Kelly |  "Recenze"

Seriál The Sarah Jane Adventures z pera Russella T Daviese je jedním ze spin-offů velice známého Doctora Who. Vznikl roku 2007 a roku 2011 byl bohužel skončen pátou řadou z důvodu úmrtí hlavní herečky Elizabeth Sladen.
Nápad vznikl docela náhodou, v roce 2006 vyjádřilo Children's BBC zájem podílet se na spin-offu DW. Počáteční návrh byl mladý Doctor, ale to Davies smetl ze stolu a místo toho navrhl seriál založený na dobrodružství jedné z předchozích Doctorových společnic - Sarah Jane Smith, která se objevila po boku třetího a posléze čtvrtého Doctora.

Týden s knížkou #1

22. srpna 2012 v 17:40 | Kelly |  Týden s knížkou
Včera večer jsem si psala s Hanyuu, která mě donutila mi navrhla, jestli bych taky nechtěla zkusit tento knižní videoprojekt (přečtené knížky, koupené a právě čtené). Neskutečně jsem obdivovala ostatní, že mají tu odvahu, a říkala jsem si, že mě do toho nikdo nedonutí. No, ale stalo se. I přesto, že se nerada vyskytuji na videích, i přesto, že nemám ráda svůj hlas.

Předem musím upozornit, že chvílemi melu hrozné nesmysly, někdy nevím co říct, občas se zadrhnu a vyskytuje se tam nadměrné množství ehm. Je to poněkud přesvětlené, ale bohužel jsem si toho všimla až v počítači, tak snad to příště napravím. Prosím všechny o shovívavost, přece jen je to moje poprvé :D.

No já nebudu zdržovat, protože mě jistá osoba zmíněná výše prudí, abych to už zveřejnila :D

P.S.: Fakt si to pusťte jen na vlastní nebezpečí, já vas varovala! :D


Číča

21. srpna 2012 v 18:07 | Dori |  Vycvaknuto
Včera jsem jela do HK na prohlídku bytu, neb mi nepřidělili kolej. Přiznám, že mě to docela zaskočilo, vůbec jsem to nečekala, ale budiž. Jen jestli to přidělovali podle toho, kdo to zaplatil dřív, tak to měli napsat rovnou (naše finanční situace je trochu ošemetná a tak jsme to zaplatili skoro na poslední chvíli), v tom případě bych se to snažila poslat samozřejmě co nejdříve. Ale co. Snad se mi podaří něco najít, včera to bohužel nevyšlo.

Při čekání na vlak jsem na zastávce zmerčila číču. Bohužel, než jsem ji přilákala blíže k sobě a než jsem vytáhla Xperiu, uslyšela jsem vzápětí přijíždějící vlak, tak je to trochu narychlo.



Kolíčky

10. srpna 2012 v 17:49 | Dori |  Vycvaknuto
Začínám upřednostňovat svou Xperiu mini před kompaktem.

(Zcela mimo - tahle písnička je vážně nádherná!)


Čtečku? Ne, děkuji.

8. srpna 2012 v 17:08 | Dori |  Na téma
"A taky ráda čtu."
"Fakt? Nekecej, já taky. A co máš za čtečku?"
"Čtečku? Eh, to já nepoužívám."
"A proč, prosím tě? Vždyť je tisíckrát lepší než normální knížka!"

Vysoce produktivní

7. srpna 2012 v 19:32 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Poslední dny hodnotím jako vysoce produktivní. Skoro nevím kam skočit. Pořád mám něco na práci. A také jsem si v neposlední řadě oblíbila ironii a proto jsou předchozí tři věty naprostá lež.

V uplynulých několika dnech u mě nastal tento stereotyp - vzbudit se, nasnídat se, zapnout notebook, kouknout co je kde nového, případně odepsat, zahrát si na chvíli The Sims Social (ano, je to kravina, ale když jsem už došla tak daleko, tak proč s tím končit), rozplácnout se na pár hodin u knížky, kolem šesté/sedmé se vrátit k PC, na několik hodin se ponořit do RPG, k tomu si pustit nějakou dobrou hudbu a pak jít spát. A chraň bůh toho, kdo mě z toho vytrhne. Vlastně pardon, sem tam ještě kouknu na film nebo na dva tři díly Doctora Who.

Jedna zpověď

4. srpna 2012 v 17:08 | Dori |  Deset dní
Nuž, poslední den je tu. A já nevím co napsat. Z čeho se mám zpovídat? Z toho, jak jsem jednou ukradla v krámě Fidorku? Z toho, jak jsem jednou mamce rozbila oblíbenou porcelánovou figurku a ze strachu z potrestání jsem to svedla na mladší sestru? Z toho, jak jsem beze studu zalhala jen proto, že se mi nechtělo trmácet se vlakem? Z toho, jak jsem několikrát předstírala nemoc, jen abych nemusela do školy/uklízet/pomáhat/etc.? Z toho, že se někdy chovám úplně neuvěřitelně sobecky a neberu žádný ohled na své okolí?

Nepovažuji se za úplně špatného člověka. Přesto jsou věci, kterých lituji více i méně. Jsou věci, na které bych nejraději zapomněla, že jsem udělala. Jsou věci, které ostatní považují za špatné, a já bych je přesto s chutí zopakovala. Jenže díky všemu, co jsem kdy udělala nebo neudělala, jsem právě taková, jaká jsem teď. A ač jsem někdy nespokojená se svým chováním, i tak je mi docela fajn právě takhle. A je mi i docela jedno, že se to ostatním nemusí zamlouvat.

Tak. Asi jsem zadání úplně nesplnila, ale což. Psala jsem jen to, co mi aktuálně přišlo na mysl.

Dva obrázky...

1. srpna 2012 v 15:14 | Dori |  Deset dní
...které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.

Tak jsem přeci jen tento dotazník na dva dny přerušila. Sice jsem se tu vyskytovala, ale předevčírem jsem byla po dlouhé době na kole, takže se mi absolutně už nechtělo do ničeho složitějšího a včera jsem na to absolutně neměla chuť kvůli té záplavě kozočlánků. Samozřejmě jsem to chápala a rozuměla těm důvodům proč, sledovala jsem i diskuzi na AK, ale fakt se mi nechtělo nechat svůj článek viset mezi kozami :)

No a teď již ty dva obrázky.
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.