Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Vysoce produktivní

7. srpna 2012 v 19:32 | Dori |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Poslední dny hodnotím jako vysoce produktivní. Skoro nevím kam skočit. Pořád mám něco na práci. A také jsem si v neposlední řadě oblíbila ironii a proto jsou předchozí tři věty naprostá lež.

V uplynulých několika dnech u mě nastal tento stereotyp - vzbudit se, nasnídat se, zapnout notebook, kouknout co je kde nového, případně odepsat, zahrát si na chvíli The Sims Social (ano, je to kravina, ale když jsem už došla tak daleko, tak proč s tím končit), rozplácnout se na pár hodin u knížky, kolem šesté/sedmé se vrátit k PC, na několik hodin se ponořit do RPG, k tomu si pustit nějakou dobrou hudbu a pak jít spát. A chraň bůh toho, kdo mě z toho vytrhne. Vlastně pardon, sem tam ještě kouknu na film nebo na dva tři díly Doctora Who.


V pátek jsem udělala nálet do knihovny - a to i přesto, že mi v knihovničce leží šestnáct ještě nepřečtených knih - a přitáhla si osm knih. A už od pátku mám šest knížek přečtených. Pravda, příliš objemné nejsou, ale i tak. Nemůžu si pomoct, jak se do toho jednou začtu, není pro mě záchrany.
Včera jsem dočetla Rekviem za sen. A řeknu vám - pustit si ihned po dočtení filmové zpracování, to byla chyba největší. Ty pocity ve mě přetrvávají snad ještě teď.
Taky jsem se pustila do knih, které mi chybějí dočíst na tu zatracenou maturitu. Ještě mi chybí dvě, ale z toho jedna je Stařec a moře, čehož se trochu bojím, a druhá je Dekameron, což je zase trošičku delší. No, nějak se s tím poprat musím.

Po večerech, kdy už mi písmenka splývají před očima, usedám na svou rozvrkanou a lehce porozpadlou židli a zapínám tu magickou stránku. Proč magickou? Inu, již dlouho jsem se tolik nepobavila, jako když jsem na té stránce. Poté, co jsem na jeden čas s textovým RPG sekla, říkala jsem si, že už se nestane, abych do toho zase někdy tak spadla. Leč stalo se a já se tomu vůbec nebráním. Ti lidi tam jsou naprosto skvělí. Nejde jen o hru, se všemi se dá skvěle pokecat, se všemi se člověk dobře pobaví. A ano, hra... naprosto jsem se zbláznila do jednoho páru hrdliček. Jsem vždycky nadšená, když s nimi jdeme hrát, vždycky se ve mě cosi probudí a (zase) je to tak, jako bych to prožívala já sama. Prostě paráda, naprostá!
A zachází to tak daleko, že Gikke (aneb jak naši dvojici teď nazýváme) všelijakým způsobem ztvárňujeme. Moje výtvarně nadaná spoluhráčka vzala do ruky tužku a já si otevřela Photoshop. Na to, že to je moje první dílko podobného rázu, jsem s tím vážně spokojená xD (Vím, že mi tam trochu nesedí světla a stíny, ale hleďte na to, že jsem v PS naprostý samouk.)


Zkrátka a dobře, někdo by tu stránku možná nazval jednoduchou, ale pro únik od našeho světa je to perfektní. Vřele jen doporučuji.

Při hraní jsem si navykla naslouchat písničkám od Rufuse Wainwrighta (ano, je to ten, co nazpíval Hallelujah ke Shrekovi). Sice už nějaký ten čas ho znám, ale teprve poslední dny si jej pouštím častěji, než by bylo úplně zdrávo. Má naprosto skvělý hlas a jeho písničky jsou takové... nevím, jak přesně bych to nazvala. Mají zvláštní, kouzelnou melodii.

A to by bylo asi vše. Jdu dopsat knihy do challenge (mimochodem, nejsem si úplně jistá, že ji zvládnu, zatím čtu, co chci a je mi jedno na jaké písmeno ta knížka začíná) a pak už se zase vrhnu do víru hraní :)
 


Komentáře

1 Kaunaz Isa Kaunaz Isa | Web | 8. srpna 2012 v 10:08 | Reagovat

Usadila se mi v hlavě čistá závist. Celý den číst, poslouchat hudbu a hrát... No jo...

Tak tedy, nechť se daří přečíst toho co nejvíc :P

2 Dori Dori | 8. srpna 2012 v 10:31 | Reagovat

[1]: No jo, kdybych mohla, tak chodím na nějakou brigádu, ale žel bohu - navzdory usilovnému hledání a poptávání se mi nepodařilo něco nalézt.
Tak alespoň ten čas věnuji přípravě na opravky :)

3 Kaunaz Isa Kaunaz Isa | Web | 8. srpna 2012 v 15:34 | Reagovat

[2]: No jo, s brigádami je to teď hrozné. Když že máš ten opravný termín? (že bych si, sklerotik, třeba vzpomněl a popřál Ti hodně štěstí)

4 Dori Dori | 8. srpna 2012 v 15:49 | Reagovat

[3]: Těžko říct, na začátku září, ale úplně přesně to budu vědět někdy po 15. srpnu, myslím. Ale s tím se určitě ještě 'pochlubím', poněvadž štěstí budu potřebovat každý dostupný kousek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.