Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

A začíná to nanovo.

7. září 2012 v 23:36 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
To bylo keců, že přestane chlastat.
To bylo keců, že se polepší.
To bylo keců, že mámu a děti bezmezně miluje.

Dlouho mu to nevydrželo. A ten kolotoč je tu zase. A čím dál častěji. A já toho už mám fakt plný zuby.


Jak jsme poslední dobou s penězi na štíru, je vzteklej jak pes a dává vinu všem okolo, jen ne samozřejmě sobě. Proč taky, že. Vždyť on je ten jediný chudáček, co ho do toho srabu dostali všichni ostatní. A víte, co je nejlepší? Že ono si nejde půjčit peníze, abychom měli co žrát, to nikdo nemá... Ale jak ho chytne slina, tak to najednou problém není, že...

Mamka čtyři odpoledne v týdnu brigádničí a proto je na něm péče o děti. Věčně na ně řve a místo toho, aby se jim věnoval, tak dřepí u počítače a nadává jim, když se dostanou někam, kam nemají. Jasně, já třeba u toho počítače taky sedím, nebo si čtu, ale kdybych chodila do školy, tak bych přece byla pryč i tak.
A dneska nedorazil z práce, prostě někde zase chlastal, a já tudíž byla na ty dva malé diblíky sama. Zvláštní, že se mnou byli jako míliusové, i když jsem seděla v pokoji a vypisovala si poznámky k četbě na úterek. Přijel domů až kolem šesté a bylo vidět, že má nahnuto. I s dětmi jsem se zavřela v pokoji, pouštěla jim pohádky na Youtube (i když z těch Teletubbies mi po chvíli už hrabalo) a doufala, že si půjde třeba brzy lehnout.

Naštěstí šel, kolem osmé pak přijela mamka dřív z práce a vypadalo to, že to bude fajn. Bohužel, Tadeášek se probudil a začal brečet a nešlo ho utišit. To ho probralo a začal na něj z ložnice volat, ať jde k němu. No je tohle normální? Tím to ale nepřestalo, on prostě musel vlézt i do jejich pokoje a začít nadávat, že ho k němu máma nepustí. Prý měl dokonce i na ní napřáhnuto... No, nakonec vypadl a zase šel chrápat, ale...

Vážně mě už tohle nebaví. My bychom s mamkou klidně i šly pryč, ale kam? Prostě tu je ta překážka jménem peníze. Tím, že jsou ti dva malí a já snad budu ve škole, tak by pro ně neměla hlídání, aby mohla jít někam do práce.
A to nepočítám ty dluhy, nejdřív to vypadalo na oddlužení, ale kde na to sehnat deset tisíc, že... Takže kdyby šli náhodou od sebe, tak by mu mamka musela něco posílat. A to jsou další výdaje...

Na jednu stranu se těším, až odsud vypadnu do Hradce (snad, teda), na tu druhou se mi nikam nechce. Je to bída.
 


Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 8. září 2012 v 0:08 | Reagovat

Stačí ten začátek a až moc živě mi to něco připomíná... Rozumím ti a dokonce víc, než bych sama chtěla. A ať se to může někdy zdát, že se to obrací k lepšímu, nikdy to lepší nebude.
Nejlepší by bylo odejít, ale chápu, že to prostě někdy jít nemusí. My měly to štěstí, že bydlel v našem, tudíž se nám ho jednou podařilo vyhodit, ale byl to teda horor... Přeju pevný nervy a hlavně hodně štěstí :)

2 Kelly Kelly | Web | 8. září 2012 v 0:17 | Reagovat

[1]: My bohužel právě v našem nejsme, navíc tchyně a tchán zezdola jsou strááášně milí lidé, že by nás odsud s mamkou klidně poslali i raketou.
No, snad se to jednou, v daleké budoucnosti, obrátí k lepšímu.

3 cloudy cloudy | Web | 8. září 2012 v 18:31 | Reagovat

to ma mrzí.. všetko. veľmi ti držím palce...!

4 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 17. října 2012 v 17:14 | Reagovat

Otázka je, zda to hlídání vůbec za něco stojí, když si ten chlast neodpustí. Snad zkusit kontaktovat nějakou organizaci, která by vám možná poradila, co by bylo nejlepší, abyste to zvládli?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.