Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Nechce se mi

25. září 2012 v 17:26 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Nechce se mi nic dělat. Nechce se mi balit. Nechce se mi cestovat. Nechce se mi jít do školy. Nechce se mi do neznámého. A tak bych mohla pokračovat do nekonečna. Jsem člověk, který se šíleně bojí změn, jsem člověk, který je nervní při všem, s čím nemá zkušenosti. A co za kravinu já udělám? Rozhodnu se jít na školu v cizím městě, kde to skoro vůbec neznám. Kde nikoho neznám. Možná je čas ten strach překonat, ale... Už se vidím, jak se při něčem šíleně ztrapním a všichni na mě budou koukat jako na idiota.


Yeah, nejradši bych se zahrabala pod deku, nasadila si místo čelenky papírové 3D brýle, do ruky vzala Tardis cup, na klín položila notebook a pouštěla si Doctora znovu a znovu. Ale realita je bohužel jiná.


Už minulý týden jsem si většinu věcí odvezla na ubytování, ale jelikož zápis mám až ve čtvrtek, teprve zítra se tam budu pořádně zabydlovat. Snad tam budou fajn holky. No, uvidíme. Nejvíc se asi děsím toho, že jsem na studijní poslala něco špatně a oni mě z toho zápisu pošlou potupně domů. Hm. Při mém štěstí bych se tomu ani nedivila.

Omlouvám se za trochu (dobře, trochu více xD) ufňukaný článek, ale potřebovala jsem si postěžovat :D. Taky se omluvuju za to, že v sobotu nebyl Týden s knížkou, ale musím se přiznat, že jsem skoro vůbec nečetla. Tedy, četla, ale hrozně maloučko a nemyslím si, že by mělo vůbec cenu něco točit, když jsem neměla skoro žádný materiál. Ale tuhle sobotu to snad už určitě vyjde, přece jen podniknu dvě delší cesty vlakem, takže bych mohla alespoň dočíst to, co mám rozečteno.

Nedávno jsem přemýšlela, že bych si klidně zopakovala střední znovu. Neříkám, že bych se snažila nějak víc učit, nebo dávat pozor. To asi ne, říkala jsem si to vždy na konci pololetí a skutek utek. Ale skoro všechno nám tam naservírovali pod nos a museli jsme se starat jen o to, jak si na konci roku vylepšit skóre (tedy ti méně šťastní z nás). A jak se tak ohlížím zpět, neměli jsme ani tak špatný kolektiv. Jistě, našlo se pár jedinců, které jsem zrovna nemusela, a našlo se pár jedinců, kteří nemuseli mě (za což se jim ani nedivím, vím, jaká dovedu být), ale celkově bych asi neměnila. Právě to nás dotvářelo. Možná jsme byli nejhorší třída na škole, možná jsme byli rozčlenění na skupinky. Ale když o něco opravdu šlo, tak jsme se dokázali sjednotit. Dokázali jsme se dohodnout a bez nepřátelství se mezi sebou bavit (nebo aspoň to přátelství předstírat).
Nevím, kdo všechno z mé bývalé třídy to sem chodí okukovat, ale chtěla bych říct jedno, hlavně těm, s kterými jsme se navzájem moc nemuseli. Co jsme si, to jsme si. Jsme už dospělí. Nikdo nejsme dokonalí. A ačkoliv jsme někdy byli na nože, vážně bych si lepší třídu, ani lepší třídní přát nemohla.

Nuže, to byla chvilka sentimentality a já se pro dnešek rozloučím. Vážně bych si měla jít dobalit ty zatracené věci...
 


Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 25. září 2012 v 17:59 | Reagovat

Ničeho se neboj, to zvládneš, budu držet palce :)

2 Alciellë Alciellë | Web | 25. září 2012 v 19:10 | Reagovat

Jsem stejný typ, na vysokou chodím již druhým dnem a zatím pohoda, ale děsí mě pár předmětů, kterým už ted nerozumím, pár dalších, co mě nudí a uspávají a hlavně konverzace v angličtině, seminárek, kterých máme nad hlavu, apod. A to bloudění je děsný, naštěstí se našlo pár přátel, co mě dovedli na místo a zbytek jsem našla sama =). Ale jak nejsem zvyklá na dojíždění, lidi, jiné prostředí, jiný typ výuky apod., tak jsem taky z toho paf a hlavně vyklepaná, hlavně ty počáteční problémy u zápisu stály za to.. :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.