Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

A tak kráčím dál

22. října 2012 v 22:08 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Konečně jsem se taky dokopala k tomu, abych podala zprávu o svém životě za uplynulé tři čtyři týdny. Pff. Původně jsem zprávu o svém vysokoškolském životě chtěla psáti již po týdnu. Pak se to změnilo na týdny dva a nakonec to dopadlo tak, že to píšu teď, po třech týdnech. Ačkoliv... celkově jsem zatím v té škole nebyla ani dva týdny, že.


Hned ten první den se mi ráno udělalo strašně zle a vůbec se mi tam nechtělo. Ale nakonec jsem se tam přece jen dokodrcala a dokonce i úspěšně našla učebnu. Všimla jsem si některých lidí, co jsem viděla i na přijímacích zkouškách, tak jsem se alespoň ujistila, že jsem správně. A jinak jsem svůj první vysokoškolský den prožila bez většího trapasu, kupodivu.
A víte co? Já jsem zatím dokonale spokojená. Zatím mi nic tak úplně nevadí, dokonce i tu rétoriku zatím přežívám. Pravda, zatím jsem taky nemusela mluvit před celou třídou, že. A dokonce jsem už navázala hovor s jednou spolužačkou! Pravda, to bylo teprve minulý týden ve čtvrtek, ale na totálně nespolečenského člověka dobrý, ne? Smějící se
A nevím jak se mi to povedlo, ale bůhvíproč jsem si do české literatury vybrala referát na Kytici. Proč? Nemám tušení. Asi dočasné zatmění mozku. Tak doufám, že se s tím nějak poperu.
Co se týče ubytování, už jsem si zvykla i na ta projíždějící auta. A celkově to tu je fajn. Dokonce už se sem i začínám těšit, na ten klid a ticho, doma to je věčně jak ve zvěřinci. Takže ačkoliv jsem se toho ze začátku obávala, teď se sem ráda vracím.

Co se týče filmového a seriálového života, konečně jsem si postahovala Star Wars (ano, dosud jsem je neviděla) a začala si rozšiřovat základní sci-fi vzdělání. Fakt netuším, proč jsem se tomu tak dlouho vyhýbala. Ještě mi ale chybí zhlédnout dva díly, takže nějaké větší hodnocení bude až později. Snad.
Od čtvrtého října také běží nová řada Červeného trpaslíka. Musím říct, že jsem se k tomu zprvu stavěla opravdu hodně skepticky, jelikož předchozí návrat v podobě Back to Earth mě příliš neoslnil. Ale zatím mohu říct jen jedno - perfektní!!! Hoši z Trpaslíka jsou zkrátka zpět v plné parádě a fakt se jim to povedlo! Jsem zvědavá na ten zbytek, ale celkem už věřím tomu, že i ten uspěje.
Taky jsem viděla Love Actually a Intouchables, obojí jsem hodnotila pěti hvězdičkami a obojí vřele doporučuji, pokud se najde někdo, kdo to snad ještě neviděl (zdá se mi, že to jen já jsem ohledně filmů taková... opožděná).

...

Dneškem jsem také započala jednadvacátý rok života. Jsem cetník! Pfujky. Ale ne, vlastně... mi to je tak nějak jedno. Nijak jsem to neoslavovala, pokud nepočítáme oběd u babičky a u dědy a nakrojení dortu, který byl zároveň i mým narozeninovým dárkem. Od babičky a dědy jsem dostala nějaké peníze, ale ty beztak padnou na školu, resp. na ubytování. To mi ale nevadí. Co mě opravdu zamrzelo a vehnalo slzy do očí, je to, že jsem se od mámy nedočkala pogratulování z očí do očí, a to i když jsem půlku dneška ještě byla doma a dokonce jsme se i bavily. Opravdu jsem od ní čekala více, než jen strohé "vše nejlepší" na facebooku. Nu, nevadí. Já si nad tím ještě chvíli popláču a pak pustím z hlavy. To asi nemá cenu řešit.

Tak se pokochejte pohledem na můj úžasný dortík, který byl výtečný i chuťově :)***** 


Komentáře

1 Guizmo Guizmo | E-mail | Web | 23. října 2012 v 0:41 | Reagovat

Takový dopodrobna provedený dort o.O I jakožto mlsoun první ligy bych ho asi... nedokázala sníst... o.O

2 Satine Satine | Web | 23. října 2012 v 6:53 | Reagovat

Nová řada RD? Musím vidět!:D Jinak dort vypadá úplně skvěle.

3 gamerka007 gamerka007 | E-mail | Web | 23. října 2012 v 7:20 | Reagovat

Tak takový dort bych si vážně nechala líbit:D

4 Krvavý koleno Krvavý koleno | 24. října 2012 v 7:15 | Reagovat

Krásnej dort, originální :) Jinak ta fotka hned pod ním - takováhle mlha je tu od pátku pořád a nějak se nehodlá zvednout. Ale je to docela příjemný...

5 Viollet Viollet | Web | 24. října 2012 v 20:45 | Reagovat

Je pravda, že ''back to earth'' bylo cosi příšerného, avšak kolegyně pravila, že ta nová řada se zatím jeví dosti slibně, tož uvidíme. Opožděně šecko nejlepší :)

Dyž tak koukám na druhou fotku... Předevčírem u nás byla taka mlha, že ani z balkónu nebylo možno vidět dol, taky hnus.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.