Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Listopad 2012

Týden s knížkou #8

26. listopadu 2012 v 17:56 | Kelly |  Týden s knížkou
No. Po třech týdnech. To je asi můj rekord, ale nejsem si jistá. Každopádně se musím omluvit za to dementní světlo, já už fakt nevím, jak to udělat. Buď jsem šíleně přesvětlená, nebo naopak nejsem vůbec vidět. Dneska to je půl na půl. Hm.

Měla jsem natočené video už včera, ale při pokusu to nějak upravit jsem zjistila, že jsem tam tak šíleně blekotala, že se to ani nějak rozumně sestříhat nedalo. Takže dnes jsem to točila znovu. A nic moc teda, ale lepší už to asi nebude, no.

Tak se "kochejte".

Autorkou projektu je Rodaw.


Indonésie, Indie, Polsko, Rusko, Kanada, Bělorusko, Velká Británie, 2× Nizozemí, Brazílie

25. listopadu 2012 v 17:38 | Kelly |  Postcrossing - napříč světem díky pohlednicím

Jen pro připomenutí, co vlastně postcrossing je. Jak už název samotného projektu (a mé rubriky zde) napovídá, jedná se o posílání pohlednic do různých koutů světa úplně neznámým lidem. A samozřejmě - když něco pošlete vy, netrvá dlouho a i ve vaší schránce bude čekat překvapení :) Za sebe můžu říct, že se tomu pocitu, kdy otevřu schránku a najdu v ní pohled, snad nic nevyrovná. Vždycky mi to zlepší náladu na celý den :) A teď už k těm pohlednicím.

Totálně mimo

25. listopadu 2012 v 13:51 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Máte taky někdy pocit, jako byste byli totálně mimo? Jako by všechno proudilo kolem vás, zanechávalo vás to ve stavu prapodivné nezaujatosti? Jako byste byli ohromně nezajímaví a všem úplně lhostejní? A že to, co děláte, je zbytečné, protože to je stejně na nic?

Týden s knížkou #7

5. listopadu 2012 v 16:04 | Kelly |  Týden s knížkou
Proč já se s tím dělám? No proč? Člověk z toho má akorát neskutečné nervy! Jednou chci dodržet ten týdenní interval a co se nestane? Samozřejmě se všechno spikne proti mě!

Chtěla jsem to tu dát dopoledne, ale nějak neumím počítat a myslela jsem, že odjíždím až za hodinu a ono ne... Takže mi kdyžtak promiňte, jestli to bude možná trochu uspěchané a zase jsem tam pár věcí neřekla. A fakt už doufám, že další díl tu bude přesně za týden. Nebo mě už picne...

A autorkou projektu je Rodaw z Knihánkova.

A fakt miluju svoje uřvaný sourozence!


It's sonic, totally sonic, I am sonic-ed up!

4. listopadu 2012 v 14:25 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Aneb jak totální blbost dokáže člověku udělat neskutečnou radost. (Samozřejmě jsem tím myslela, že blbost to je jen pro nezasvěcené, pro nás - Whoviany - to je všechno, jen ne blbost.) :)

Jak tedy ti, kdož Doctora Who sledují a znají, zcela jistě už pochopili, před několika dny mi přišel sonic screwdriver. Bažila jsem po něm už dlouho, ale v českých obchodech jsem ho nikde nesehnala a ze zahraničí jsem se trochu bála objednávat. Pak se objevil na fanbase.cz, jenže... Jakkoliv jsem po něm z celého srdce toužila, 1100,- Kč plus poštovné jsem nazbyt opravdu neměla. Tak jsem si jen povzdechla a řekla si, že třeba příště. Mezitím proběhla soutěž na Edna.cz ve spolupráci s fanbase a jako hlavní cena byl ten šroubovák. Dostala jsem se mezi tři, které měly odpovídat na rozstřelovací otázku, ale co se nestalo? Samozřejmě jsem si toho všimla až o den později, takže jsem skončila celkově jako druhá a vyhrála jen jmenovku.
A nedávno jsem nějak brouzdala po Amazonu a samozřejmě jsem skončila u prohlížení whovianských věcí. A pak mi to zkrátka nedalo a prostě si ten šroubovák objednala. Přišel mi za necelý týden a stálo mě to v přepočtu 502,- Kč i s poštovným. Jsem fakt ráda, že můj první samostatný nákup přes internet a ze zahraničí proběhl bez problému a já si tedy nyní mohu hrát na Doctora :)


Vzpomínáme

2. listopadu 2012 v 20:14 | Kelly |  Vycvaknuto
Tak jako minulý rok.
Tak jako každý rok.

Tak jako každý den.

Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.