Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

6. 1. 2013

6. ledna 2013 v 21:47 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Milý deníčku... Nah, takové začátky jsem nikdy neměla ráda. Popravdě ani tomu deníčku nemám co říct. Kromě toho, že střídavě propadám do svých "existenciálních" nálad a střídavě se z nich na nějaké světlé momenty vynořuji, tak se nic neděje. Nic co by si vyžadovalo moji akutní pozornost. Ba ne, pardon, ještě tu je to zkouškové...


Musím říct, že ty moje nálady jsou čím dál horší. A čím dál tím častější. Navenek se tvářím, že je všechno v pořádku a usmívám se, ale uvnitř pláču. A někdy ani to ne. Někdy se cítím tak prázdná, že ani na pláč nemám sílu. Vážně nevím co dál. Nevím, kam kráčím, kdo jsem. Nevím, proč tu vůbec jsem. Komu bych chyběla, kdybych najednou zmizela? Pokud neberu mámu, babičku a sourozence, asi bych ty zbylé lidi spočítala na prstech jedné ruky. A jakž takž jistá si jsem pouze dvěma, ale i to jsou jen mé domněnky, že.

Vždycky jsem si myslela, že smysl mého života tkví v rodině. Že se po střední vdám, založím rodinu a tradá, bude ze mě žínka v domácnosti. Bohužel, má neschopnost udržet si partnera a chovat se k němu s úctou mi rychle zkazila plány. A já se přitom vždycky tak snažila... Z velkolepých plánů sice sešlo, stále však toužím po tom, aby mě někdo objal a řekl, že všechno bude fajn. Potřebuju někoho u sebe. I právě teď. Vím, že je třeba nechat věcem volný průběh, ale to nic nemění na tom, že jsem stále více a více zoufalejší.

Problém bude asi i v tom, že jsem v téhle rodině tak nějak... osamocená. Mám sourozence mladší o 16 a půl a o 18 let. Ti si většinou vystačí sami se sebou. A když máma s manželem (ne že by ten uměl pořádně něco jiného než na ně ječet a ječet) neběhají kolem nich, tak si povídají mezi sebou. A já si s nimi jaksi nemám co říct (nehledě na to, že tomu kreténovi se snažím poslední dobou vyhýbat jak to jde, protože mi jen leze na nervy, jak jen řve a nadává). Valnou většinu času trávím zavřená v pokoji u knížky nebo počítače.

Čím dál častěji mě popadá chuť sbalit se a vypadnout do ciziny. Irsko, země zaslíbená. Jen na to mít...

Peníze jsou také důvodem, proč zcela vážně přemýšlím o tom, že bych do Hradce do školy dojížděla. Rozvrh zatím vypadá velice dobře, tak by to ani nebylo tak hrozné, co se týče vstávání a příjezdu domů. A říkám si, že ty tři hodiny ve vlaku (bez přestupu a čekání) využiju alespoň na čtení nebo učení, protože mě to nebude lákat k internetu. Ještě pořád se rozhoduji, ale momentálně se opravdu přikláním spíše na stranu toho dojíždění. Přece jen, vlaky mám prakticky zadarmo a těch necelých dva a půl tisíce za byt je zkrátka dost, když vím, že je i jiná cesta. Ano, asi se najdou hlasy, že proč jsem teda nešla na školu blíž. Neříkám, že to není finančně zvládnutelné, ale radši tři dny v týdnu strávím několik hodin ve vlaku, než abych na tom bytě polovinu týdne stejně nebyla.

No nic, tak já se zase na nějakou dobu odmlčím.
 


Komentáře

1 goffy28 goffy28 | Web | 6. ledna 2013 v 22:38 | Reagovat

zlatej deníček jedinýmu tomu nevadí moje občasné změny nálad a tajnůstky o láskách :D kde jsou ty časy když jsem si ho psala taky a hlídala ho před bráchou :-)

2 goffy28 goffy28 | Web | 6. ledna 2013 v 22:39 | Reagovat

ps: krásný je mikádo či podkova ;-)

3 Kelly Kelly | Web | 6. ledna 2013 v 22:44 | Reagovat

[1]: Já si papírový deníček vlastně nikdy nepsala :) A podkova se mi nelíbí, spíš potřebovala poradit, co mi víc sedlo podle fotek :)

4 Hanyuu Hanyuu | Web | 7. ledna 2013 v 20:49 | Reagovat

Ty stavy, kdy si přijdeš naprosto zbytečná, moc dobře znám... Najednou ti přijde, že kdyby ses vytratila, vážně to bude všem úplně jedno. Je to sice hrůza, ale chce to prostě občas od té reality utéct a nějak se to přežije... musíme věřit, že bude líp :)

5 Kelly Kelly | Web | 7. ledna 2013 v 21:18 | Reagovat

[4]: Když já od té reality utíkám až nadmíru často, to je ten problém :) Ale jo, snad jednou vysvitne sluníčko na delší dobu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.