Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Únor 2013

Maďarsko, Bělorusko, 4× Rusko, Finsko, Německo, Ukrajina, Taiwan

28. února 2013 v 20:35 | Kelly |  Postcrossing - napříč světem díky pohlednicím

Jak jsem dlooouhou dobu měla štěstí a všechny pohlednice ode mě došly, tak teď - v relativně krátkém čase - mi expirovala nejprve jedna (ale ta se zřejmě ztratila někde po cestě, jelikož jsem se s adresátkou domluvila a ona to zaregistrovala i tak), pak další, kde uživatelka nebyla aktivní už dva měsíce, a za tři dny mi nejspíše expiruje třetí :/ Taky nebyla slečna dlouho aktivní. Mrzí mě to, ale co nadělám.

Jinak následující pohlednice jsou stále ještě staré zásoby (a ještě hodně pohlednic do zásoby mám), tak snad abychom se na to vrhli :)

Jé, blog.

13. února 2013 v 14:30 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Momentálně sedím v kavárně a už opravdu nevím co dělat. Od 9:45 do 16:35 máme volno mezi dvěma semináři. Teda ono to je normálně od 10:45, ale vzhledem k tomu, že dnešní seminář byl první, tak jsme to ukončili dřív. A věřte mi, sedm hodin volna mě opravdu nebaví. Naštěstí to tak je jen jednou za čtrnáct dní a ne každý týden, to by mě asi plesklo.

Ač se to možná mohlo zdát, tak jsem neumřela a stále jsem aktivní. Problém je ten, že se můj blog stal poněkud známější mezi mým okolím, a tak jsem docela dlouho řešila, zda se přestěhovat jinam, nebo se na všechny vykašlat a psát si podle sebe, ať si to čte kdo chce. Nakonec jsem se rozhodla pro druhou možnost, protože už několikrát jsem takto utekla a pokaždé se našel někdo, kdo mě vypátral. Asi to vážně nemá cenu.
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.