Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Jé, blog.

13. února 2013 v 14:30 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Momentálně sedím v kavárně a už opravdu nevím co dělat. Od 9:45 do 16:35 máme volno mezi dvěma semináři. Teda ono to je normálně od 10:45, ale vzhledem k tomu, že dnešní seminář byl první, tak jsme to ukončili dřív. A věřte mi, sedm hodin volna mě opravdu nebaví. Naštěstí to tak je jen jednou za čtrnáct dní a ne každý týden, to by mě asi plesklo.

Ač se to možná mohlo zdát, tak jsem neumřela a stále jsem aktivní. Problém je ten, že se můj blog stal poněkud známější mezi mým okolím, a tak jsem docela dlouho řešila, zda se přestěhovat jinam, nebo se na všechny vykašlat a psát si podle sebe, ať si to čte kdo chce. Nakonec jsem se rozhodla pro druhou možnost, protože už několikrát jsem takto utekla a pokaždé se našel někdo, kdo mě vypátral. Asi to vážně nemá cenu.


KONEČNĚ jsem si zrušila hry na facebooku (ano, něco málo jsem tam hrála), čímž mi vzniklo docela dost volného času (ne že bych se věnovala jen jim v kuse, to ne, ale je to znát). Ráda bych toho využila a pokusila se to tu více oživit. Mám rozepsaný článěk o přečtených knihách za leden (sice je už skoro půlka února, ale koho to zajímá, že) a byla bych ráda, kdyby se mi to podařila udržet v pravidelné rovině, jelikož Týden s knížkou jsem se rozhodla zrušit. Jednak proto, že to bylo v opravdu mizerné kvalitě, a jednak proto, že jsem vlastně neměla skoro o čem točit. Uvažovala jsem, že bych zavedla měsíční interval, ale ne každému se chce koukat na video a můj ksicht jen proto, aby se možná dozvěděl nějaké tipy. Psaný článek bude asi lepší.

Taktéž bych ráda konečně dohnala své resty z postcrossingu, abych se taky konečně dostala k těm nejnovějším pohlednicím. I když zase na druhou stranu mám takhle aspoň zásoby. Rovněž bych ráda sepsala nějaký osvětlující článek, co to vlastně postcrossing je, jak to funguje a tak, jelikož se mě na to ptá čím dál více lidí (a já jsem za to opravdu ráda!) a docela mě unavuje to každému vysvětlovat zvlášť xD

A v neposlední řadě jsme tento semestr začali předmět tvůrčí psaní, takže pokud nebudou moje práce vyloženě pitomé, zřejmě je sem budu házet taky. Docela jsem na to zvědavá, co z toho vyjde. Na příští hodinu máme udělat nějakou sebeprezentaci (což tedy nemusí být zrovna psané, ona nás chce prý jen poznat), ale stejně nemám páru, co o sobě psát, aby to bylo aspoň nějak zajímavé. Snad mě něco napadne.

Zatím se loučím.

Kelly
 


Komentáře

1 Katka Katka | Web | 13. února 2013 v 15:33 | Reagovat

Vždycky si tě najde nějaký blbec. Ať si lidi říkají co chtějí. Akorát zavidí, že neumí udělat hezký blog, na který by chodili lidi a četly zajímavé články ;)

2 Sentencia Sentencia | Web | 13. února 2013 v 16:52 | Reagovat

Bohužel ti nejspíš zkazím iluze a představy, ale pokud máte na tvůrčí psaní Mlsovou, tak je to o ničem. Sebeprezentace je jediný dokument, který z toho předmětu mám. Dál se můžete těšit na automatické psaní (my si ho nikdy nepřečetli a nezkontrolovali), deníky (soukromý, pro nahlédnutí a veřejný), a další věci, které jsou pro psaní k ničemu. A další semestr si budete moct vybrat, jestli chcete dál pokračovat v podobných cvičeních, nebo psát svůj vlastní časopis. My zvali časopis a byla to chyba... :)

3 Kaunaz Isa Kaunaz Isa | Web | 13. února 2013 v 17:57 | Reagovat

Jsme též zvědaví a přejeme hodně štěstí s tvůrčím psaním (ty kurzy, co mám za sebou já, byly extrémně nudné).

4 Kelly Kelly | Web | 14. února 2013 v 6:11 | Reagovat

[2]:

[3]: To jste mě tedy moc nepotěšili xD

5 Viviema Viviema | Web | 14. února 2013 v 9:32 | Reagovat

Můj blog zná skoro celá rodina a kamarádi... a je mi to úplně šumák. Za svoje texty se přece nestydíme... ne? (i když bych někdy možná měla)>.<
Klidně v nich budu psát zrovna o nich a bude mi to naprosto fuk :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.