Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Maďarsko, Bělorusko, 4× Rusko, Finsko, Německo, Ukrajina, Taiwan

28. února 2013 v 20:35 | Kelly |  Postcrossing - napříč světem díky pohlednicím

Jak jsem dlooouhou dobu měla štěstí a všechny pohlednice ode mě došly, tak teď - v relativně krátkém čase - mi expirovala nejprve jedna (ale ta se zřejmě ztratila někde po cestě, jelikož jsem se s adresátkou domluvila a ona to zaregistrovala i tak), pak další, kde uživatelka nebyla aktivní už dva měsíce, a za tři dny mi nejspíše expiruje třetí :/ Taky nebyla slečna dlouho aktivní. Mrzí mě to, ale co nadělám.

Jinak následující pohlednice jsou stále ještě staré zásoby (a ještě hodně pohlednic do zásoby mám), tak snad abychom se na to vrhli :)

Dnešní první je z Maďarska od Orsolyi, která píše, že jí je 38 let, má ráda pletení, čtení a cestování. Na obrázku je prý nejznámější maďarský animovaný film Macskafogó, česky Past na kočky. Na čsfd má docela dobré hodnocení, ale ještě jsem se nedostala k tomu, abych se na to podívala. Pohled přišel za čtyři dny ze vzdálenosti 435 km.


Že se odesilatel z Běloruska jmenuje Ilya, to jsem se dozvěděla až z jeho profilu, protože takový škrabopis jsem snad neviděla. Taky byla sranda dohledávat ten pohled, jelikož jaksi chybělo ID. Každopádně na obrázku je vlakové nádraží v Minsku. Nejsem si jistá dobou cestování pohledu, Ilya připsal datum 18. listopadu, ale na razítku je až 15. prosince, takže buď šel 37 nebo 10 dní vzdálenost 917 km.


Další pohled je od Natalie z Ruska. Celkově toho moc nenapsala, jen popřála pěkný den a doufá, že se mi pohled líbí. Pohled cestoval jedenáct dní a urazil vzdálenost 1 700 kilometrů.


Od Dmitryho jsem se toho taky zrovna moc nedozvěděla. Ale jedno říct musím - jeho rukopis je vážně krásný. Až mě to přinutilo se zastydět za ten svůj škrabopis :) Alenku jsem ještě neviděla, tedy - viděla jsem začátek, ale nějak mě to zrovna nezaujalo, tak jsem to vypnula, ehm :) Pohled přišel během čtrnácti dní ze vzdálenosti 1 462 kilometrů.


Pohled od Eleny z Ruska přišel na začátku dubna, tak se nenechte zmást, že jde o novoroční pohlednici :) Je to docela archivní kousek, v tomhle roce to bude už 38 let, co byla vyrobená. Cestovala jedenáct dní ze vzdálenosti 1 570 kilometrů.


Pohlednice od Olgy, opět z Ruska, byla po několika měsících nečinnosti v postcrossingu první. Docela jsem se pobavila, když jsem na začátku psaní viděla velké písmo a pak se postupně zmenšovalo. Taky se mi to často stává, že se rozepíšu víc, než jsem měla v plánu :) Pohlednice to je docela zvláštní, je trošku menší než obvyklý formát a taky je z nějakého tvrdšího papíru. Pohled přišel během osmi dní ze vzdálenosti 1 594 kilometrů.


Další pohled je od Pirkko z Finska. Opět bohužel jeden z těch, kde odesilatelka o sobě toho příliš nenapsala, jen že doufá, že se mi pohled bude líbit. Ujistila jsem ji, že se mi líbí, Pú a Prasátko byli vždy mými oblíbenci :) Jen tři dny trvalo pohledu urazit 1 210 kilometrů.


Další pohled je z Německa. Ela píše, že žije v Hamburgu a že voda je její život (netuším, co dělá). Nic víc kromě překladu onoho citátu nenapsal. You can fight across waves or you can take it from them to the future. Bohužel neřeknu, co to znamená v češtině, protože to prostě nedovedu zformulovat. 463 kilometrů za pět dní.


Rita z Ukrajiny si zřejmě myslela, že mám ráda lodě. Pohlednici bych ještě brala, ale na zadní straně jsou ještě tři samolepky s loděmi a navrch i nápiska pro adresu je taky s lodí. Ale no dobře, hodilo se to k tomu pohledu. Také toho zrovna moc nenapsala, kromě toho, že žije v Kyjevě. Ale přihodila svůj oblíbený citát - Many people walk in and out you life, but only a true friend will leave footprints in you heart. 1 093 kilometrů za tři dny.


A dnešní poslední pohled je od studenta angličtiny Dextera z Taiwanu. A výjimečně sem dám ofocenou i zadní stranu, protože už jsem i částečně líná a nechce se mi to popisovat xD 8 958 kilometrů a 14 dní.


 


Komentáře

1 =^^Mekachimeka^^= =^^Mekachimeka^^= | Web | 28. února 2013 v 21:07 | Reagovat

Tohle vypadá vážně úžasně...

2 Infinity Infinity | Web | 5. března 2013 v 10:47 | Reagovat

To jsou vážně nádherné poheldy. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.