Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Březen 2013

3× Nizozemí, 2× Rusko, Itálie, 2× Německo, Finsko, U.S.A.

15. března 2013 v 18:39 | Kelly |  Postcrossing - napříč světem díky pohlednicím

Tak zase trochu popojedeme, ať to doženu a můžu sem dávat pohledy hned začerstva ještě v euforii :) Ne že by mě samozřejmě ty starší pohledy netěšily, to rozhodně ne! :)

z Nizozemí, 726 kilometrů, 14 dní


Elantris (Brandon Sanderson)

13. března 2013 v 20:56 | Kelly |  Books in my thoughts / Knihy v mých myšlenkách
První věta:
Elantris bývala krásná.

Hodnocení:

1. Proč jsem si vybrala právě tuto knihu?
Prvně jsem na ni narazila na bookfanu, ale musím říct, že napoprvé mě ta anotace zase tolik nezaujala. Pak se mi to však rozleželo v hlavě a říkala jsem si, že by to nemuselo být tak špatné. Svět, kde se přes noc staly z téměř bohů úplné trosky? Tak proč ne. Problém nastal, když jsem si ji chtěla sehnat. Knihovna nic, v knihkupectvích taky nic. Cože? Nakonec jsem ji sehnala až v nějakém zapadlém antikvariátu. A od té doby mi ležela v knihovničce, neb jsem se mezitím začetla do knih jiných. A až minulý týden jsem nevěděla, co číst dál (nevýhoda když máte doma kupu nepřečtených knih), tudíž jsem zavřela oči a prst padl právě na Elantris.

Neposlouchám, nekritizuji

7. března 2013 v 17:23 | Kelly |  Na téma
Ráno jsem málem dostala infarkt, když jsem zjistila, že na Rock for People přijedou Thirty Seconds to Mars, a dnešní den se tím tak stal jedním z nejlepších za poslední dobu. Když od loňského listopadu začali postupně oznamovat, na jakých festivalech vystoupí, tajně jsem doufala, že když jezdí všude okolo, tak se v tom výčtu jednou objeví i Česká republika. Když se tak nestalo, fajn, začala jsem s tím pomalu smiřovat. Avšak naděje umírá poslední a na Twitteru dnes čekala tato krásná zpráva:


Ale o tom jsem to tu psát nechtěla. Svůj holčičí fanouškovský záchvat jsem si odbyla ráno a dál už nemám potřebu kvůli tomu vyvádět. A jdeme k nadpisu článku...
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.