Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Prší a prší

28. května 2013 v 19:51 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Mě vlastně déšť nevadí. Naopak dalo by se i říct, že ho mám ráda. Bouřky vysloveně miluji! A třeba při čtení dotváří déšť úžasnou atmosféru. Zrovna dnes jsem se konečně pustila do zatím posledního dílu Písně ohně a ledu - Tanec s draky. Do toho mi pršelo na okno a k tomu jsem si ještě pouštěla instrumentálku Rains of Castamere. Zkrátka perfektní odpoledne. V knize jsem v podstatě na začátku, sice jsem se do toho chtěla zabrat více, ale znáte to... Konečně si sednete a za chvíli - "Veruu?" Tak snad zítra bude těch stránek přečtených více.


V posledních dnech jsem ale zase tolik nečetla, protože a jelikož mi zkrátka byla zima a za takových podmínek jsem schopná se jen zachumlat pod deky a třást se zimou. Dva dny to dokonce bylo tak kritické, že jsem měla na rukou rukavice, ehm. Ve čtvrtek to bylo vůbec hrozné, protože to byl skok z tepla do zimy a než jsem si na ten lezavý chlad zvykla, pár dní mi to trvalo. Brr. Ale dneska už to bylo lepší, dokonce jsem se obešla i bez své teplé deky!
Ale léto zase nechci, už se vidím, jak si budu stěžovat, že je až moc teplo, a umírat teplem při každém zbytečném pohybu. Já si zkrátka nevyberu. Mám ráda takové to "ani teplo ani zima", jenže to zrovna dlouhé období není a tak mám prostě smůlu.

Každopádně ale doufám, že do soboty se to nějak vybere (ačkoliv o tom silně pochybuji), protože to mám v plánu sraz s mou drahou, otravnou Hanyuu. Ano, dvě potřeštěné - jedna trochu víc *kašle* Hanyuu *kašle* - čarodějky se zase jednou rozhodly, že společně ovládnou svět. Aspoň na jedno odpoledne. A tak když náhodou v sobotu v Pardubicích narazíte na dvě individua, ideálně v nějakém knihkupectví rozplývající se nad knihami, na které nemají, duševně se obrňte a vyhněte se obloukem.

Konec týdne bude celkově akceplný. No, akce... Minulý týden jsem se byla ptát na brigádu ve Fornetti, hoďku jsem si tam pobyla, ale jelikož jsem ještě neměla zdravotní průkaz, tak to majitelka nechtěla moc riskovat, tak jsem zase šla. A že tam má na zbytek týdne na zkoušku další děvčata, tak prý mi dá koncem tohoto týdne vědět, jestli teda jo, nebo ne. Kdyby to vyšlo, bylo by to fajn, asi by mě to i bavilo, na druhou strahu... ugh, pokud to vyjde, budu nucena ke komunikaci s lidmi.


To už mě takovým štěstím nenaplňuje, ale tak uvidíme, no. Třeba to vůbec nevyjde. Nicméně vzhledem k tomu, že jsem paní říkala, že můžu prakticky kdykoliv - ráno, odpoledne, o prázdninách - a oni hlavně někoho takového hledají, tak by se mohlo zadařit.

A k té další akci... V neděli se snad konečně dočkám slíbeného koťátka ^^ Pro mě to je hrozný úspěch, po dlouhé době se mi konečně povedlo nahovořit maminu a jejího manžela, že by nějaké zvířátko nebylo na škodu. A že oni by s tím samozřejmě žádné starosti neměli, že jsem schopná a dovedu se postarat. Tak prej že jo. A zrovna dědova příbuzná nabízela koťata. Tak fajn. Konečně nebudu vypadat jako pitomec, že si mluvím v pokoji pro sebe, místo toho si budu povídat s kocourem xD
 


Komentáře

1 para-para-paradise para-para-paradise | Web | 28. května 2013 v 20:11 | Reagovat

Já mám ráda déšť, ale nesmí ho být moc. :) A jinak bouřky, ty miluju, vždycky sedím u okna a sleduju blesky, jak ozáří celou oblohu. ♥

2 Hanyuu Hanyuu | Web | 28. května 2013 v 20:11 | Reagovat

Co máte všichni pořád s tou zimou? Ve třídě, kde je jen blbých 7 lidí - i se mnou, jsem si dneska 8x vyslechla, jak jsem mohla dojít v tričku a kraťasech... To vy jste divní, ne já! :D
A jen tak mimochodem, kdo je u tebe otravný? Avada Kedavra na tebe! :D

3 exoticterri exoticterri | 28. května 2013 v 20:31 | Reagovat

Jj,já taky

4 Stranger_in_darkness Stranger_in_darkness | Web | 28. května 2013 v 21:51 | Reagovat

jen at prsi a padaji blesky :)

5 -Pekky- -Pekky- | Web | 30. května 2013 v 15:47 | Reagovat

Určitě se s tím svým blogem, který dávno nemá nějakou větší budoucnost jako ostatní blogy, které jsou o hodně lepší a populárnější, chci zviditelnit, no. :D A nevím o tom, že bych nevěděla, co je to chřest. :O Myslím, že je na každém, co si napíše na jeho vlastní blog. ;)Kritizovat, to umí každý... Taky můžu říct, že tě nikdo nenutil si to číst :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.