Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

den devátý - Film s nejlepším soundtrackem

16. června 2013 v 19:00 | Kelly |  30denní filmová výzva
Článek jsem výjimečně připravila už den předem, poněvadž v tuhle dobu zrovna momentálně nejspíš dlím někde na Černém mostě a čekám na autobus domů, případně jsem ještě na cestě. Každopádně jsem pryč už od rána.

Devátý den je co do tématu fakt hrozný. Já soundtracky poslouchám ráda, o to nejde... problém je ten, že převážně jen k seriálům. (Jen takový Doctor Who má sedm obnovených sérií a ke každé soundtrack, že ano.) Na filmy mi prostě tolik času nezbývá, poněvadž mezitím ještě poslouchám normální hudbu, které taky zrovna nemám málo.

A to co bych sem bývala byla dala bez váhání, to jsem už nacpala zase do jiných dnů výzvy, takže mi to přemýšlení opět dalo zabrat. Ale jo, nakonec jsem přece jen něco vybrala.


Jak vycvičit draka jsem viděla jen dvakrát a to ještě poprvé jsme si to pouštěli ještě ve třídě na gymplu na konci roku, tak si dovedete představit, jakou jsem tomu věnovala pozornost.

Animák jako takový je fakt moc hezký (draci!) a mě se opravdu líbil příběh i to provedení. Toothless je jeden z nejhezčích draků, co jsem viděla a já ho chci okamžitě domů! (Dobře, tak ne. S takovouhle bych měla doma asi každého draka ze všech filmů, co jsem s draky viděla. Ne že by mi to vadilo.)

Nemůžu zatím s nadšením tvrdit, že Jak vycvičit draka patří mezi mé nejoblíbenější animáky ever, na to mi prostě jedno (a půl) zhlédnutí nestačí. Co ale můžu říct, tak soundtrack, který má na svědomí John Powell, jsem si absolutně a bezkonkurenčně zamilovala.

Ty písničky sedí naprosto skvěle ke každé scéně, ve které se vyskytují, a fakt dokonale umocňují to dění. Úplně nejlepší je scéna, kdy Hiccup poprvé letí na Toothless. Ono je to úžasné samo o sobě, ale k tomu ještě tahle hudba a no nazdar, byla jsem ztracená.


 


Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 16. června 2013 v 19:07 | Reagovat

Ten jsem tam v jednu chvíli chtěla dát taky :D jenže pak jsem si uvědomila, že bych ten film možná i ráda dala jinam, jen jsem si nebyla jistá :D

2 creative-picture creative-picture | Web | 16. června 2013 v 20:27 | Reagovat

Ten film se mi moc líbil :)

3 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 24. června 2013 v 21:40 | Reagovat

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů, líbí se mi tam ta filosofie principu zacházení se zvířaty. :) Soundtrack přenádherný, mně se zase nejvíce líbila písnčka Forbidden Friendship.

4 Vendy Vendy | Web | 27. června 2013 v 11:49 | Reagovat

Nevím, kterému filmu bych přisoudila nejlepší soundtrakc, protože takový asi neexistuje, spíš kdyby to bylo deset filmů na jednom místě, tak možná...
Mám ráda soundtrack z filmu Vzpomínky na Afriku, Pán prstenu, Braveheart, Poslední mohykán, Carrie, Robin Hood (myslím ten starší seriál), ale když se dívám na tvůj tip, tenhle bych k nim přiřadila bez rozmýšlení. Opravdu skvělá hudba! A skvělý film, je jedno, že je animovaný, má dobrý příběh, dobré hlášky a nečekané zvraty. Jeden z nejhezčích animáků a Bezzubka nemá chybu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.