Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

den šestý - Oblíbená science fiction

13. června 2013 v 19:00 | Kelly |  30denní filmová výzva
Velmi nelehké téma, abych pravdu řekla. Pro sci-fi maniaka opravdu krutá volba. A to ještě štěstí, že v tom nebyly zahrnuté seriály, to bych už byla úplně v háji! Ale po neustálých redukcích a těžkém vybírání jsem přece jen zvládla vybrat jeden film. Hurá!


Návrat do budoucnosti jsem vybrala po opravdu dlouhém uvažování a to ještě trochu podvádím, protože jsem se rozhodla mluvit celkově o té trilogii, ne jen o jednom dílu. Je to už vážně dlouho, co jsem Návrat viděla poprvé, vlastně si myslím, že to byl i jeden z mých prvních sci-fi filmů vůbec. A směle můžu říct, že doteď je to jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla celkově.

Tématiku cestování časem mám strašně moc ráda. A když se při tom ještě něco pokazí, tím líp! Doktor Emmett Brown je ukázkový příklad toho, jak si já představuji vědce. Tak trochu geniální a tak trochu šílený, mixnuto ještě s kapkou potřeštěnosti. A navíc ještě kolikrát úplně mimo. Jedna z mých oblíbených postav celkově ze všech filmů a seriálů, co jsem kdy viděla.

Ze všech tří dílů se mi nejvíce líbily první a třetí, mám ráda, když že se cestovatelé dostanou do minulosti, protože ta už je nám přece jen známá a víme, co očekávat a co na tom bude právě to vtipné. Ve druhém dílu se cestuje do budoucnosti, čímž ale nechci říct, že cestování dopředu časem nemám ráda, ba právě naopak, nicméně mi ten druhý díl trochu nesedl, ale čím přesně, to nedokážu říct.


Omlouvám se, že to je dnes trochu odfláknutější, ale jsem v časovém presu a ihned po dopsání zase mizím pryč a zase vynechávat den, to se mi nechtělo.
 


Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 13. června 2013 v 19:02

Návrat do budoucnosti jsem na svém seznamu měla taky, stejně jako u tebe, je to jedno z prvních sci-fi, co jsem viděla :D ... Ale víš, jak jsem to s tím vybíráním měla :D

2 es ef es ef | Web | 13. června 2013 v 20:25

O tom slyším prvně, ale vypadá to dobře :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.