Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Digitalizace rodinného archivu I.

9. června 2013 v 17:36 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Už před časem jsem se rozhodla, že naskenuji všechny naše rodinné fotky, co máme doma. Po včerejší letmé kontrole jsem nakonec zjistila, že tolik fotek zase nemáme, hodně jich zřejmě zůstalo v domě mamčina bývalého manžela. Mrzí mě to, ale asi se s tím nedá nic dělat. Ještě uvidím, zkusím se poptat mamky.

Každopádně včera jsem se pustila do prvního alba a při pohledu na některé fotografie jsem se musela usmívat. Je to fajn, vrátit se takhle v čase... :) Fotky jsou skenovány pomocí obyčejné domácí multifunkční tiskárny, tak kvalita trochu pokulhává, ale je fajn to mít takhle uložené, kdyby se s těmi papírovými fotkami něco stalo.

V dnešní roli malá Verunka :)


Verunka s maminkou a tatínkem. Jedna z mých prvních fotografií. Byly mi zhruba dva měsíce a pár dní po pořízení fotografie jsem trávila tři týdny v nemocnici kvůli oboustrannému zápalu plic.


Další, tentokrát záběr s kouskem babičky xD


Verunka v úžasném fialovém kočárku, který stál tenkrát majlant. A ze kterého se mi prý jednou povedlo vypadnout. Nezbývá mi než doufat, že to žádné velké následky nezanechalo xD


Odzbrojím vás svým úsměvem a roztomilostí!


Verunka s babičkou, která vypadá, jako by ji zasáhl elektrický proud.


Verunka s pohledem "Myslíš to vážně"? Mimochodem, tu modrou knížku Kouzelný svět pohádek ještě stále vlastním a mám ji hrozně ráda.


Společná fotka s dědou a dalšími, z kterých teď už poznávám jen dva. U dědy jsem to mívala hrozně ráda, ten dům byl strašně kouzelný a mě bavilo ho prozkoumávat.

Nu a pro dnešek poslední... Vysmátá Verunka.


Je fajn se vrátit do dětství alespoň takhle díky fotografiím. Když jsem vyrůstala, tak mi ani tak úchvatné nepřišlo, hlavně kvůli tomu že mamky teď-už-bývalý-manžel hrozně upřednostňoval mou mladší sestru. To víte, já nebyla jeho, tak na co by se obtěžoval. Ale když se tak ohlédnu nazpět... hrozně mi to chybí, protože ono to přece jen tak špatné nebylo.
 


Komentáře

1 Adelaine Adelaine | Web | 9. června 2013 v 17:54 | Reagovat

To je vtipné, mě přijde že jsou rodinné staré fotky všech lidí úplně stejné, jak tak koukám. :D :)

2 chovzvirat chovzvirat | E-mail | Web | 9. června 2013 v 18:22 | Reagovat

Krásné fotky! Miluju takové staré kousky :-) Jen si občas říkám,jestli je fakt možné,že jsem byla tak malá :D :-)

3 blažena blažena | Web | 10. června 2013 v 14:34 | Reagovat

Moc krásné foto-vzpomínky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.