Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

den čtvrtý - Oblíbená kniha z oblíbené série

13. července 2013 v 17:00 | Kelly |  30denní knižní výzva
U tohohle dne jsme si trochu nebyly jisté, zda má anebo nemá souviset se dnem předchozím. Ale jelikož to jsou témata hned pod sebou, myslím, že je vcelku logické, že se myslí oblíbený díl z té série již zmíněné. Což tedy není žádná výhra, když jich má ta série sedm. A co kdybych uvedla takovou Zeměplochu! (Ale pravda, tam toho zase nemám ještě načteného tolik, taky to dá jen sedm osm knih.)

Jinak se jen tak na okraj omlouvám, že tu kromě těchto článků zrovna nic moc nepřibývá, ale když já vždycky přijdu z práce, padnu na postel a hned usnu. A tyhle články píšu rychle předtím, než zase jdu do práce. Prostě nějak nemám čas a vůbec se mi to nelíbí xDVolba třetího dílu byla víceméně náhodná, protože jednotlivé knihy o Harrym Potterovi většinou stavím na stejnou úroveň a těžko se mi z nich vybírá nějaká nejvíce oblíbená. Něco jiného to je třeba u filmů, tam už to ožebříčkované mám. (Jak už jsem tu zcela jistě několikrát zmínila.) Je ale fakt, že při volbě dnešní knihy jsem k tomu filmovému zpracování možná trochu přihlédla, protože jsem už vážně nevěděla co z toho vybrat xD. (První a čtvrtý díl jsem vynechala, protože jsem se o nich zmiňovala už ve filmové výzvě, tak abych se tu aspoň neopakovala.)

...Měla jsem tu připravený oduševnělý výlev, proč přesně se mi ten třetí díl líbí, ale nějak mi to nejde přes prsty. Hm. Asi to bude tím, že většinou nemám zrovna potřebu odůvodňovat, proč právě tohle je to nejoblíbenější a ne něco jiného. (Déjà vu, že jsem to tu už někdy psala?)

Severus. Pobertův plánek. Prasinky. Sirius. Mozkomorové. Lupin. Výhra Nebelvíru nad... někým xD. (Vždycky jsem u čtení toho zápasu strašně napnutá a loni mi dokonce vhrkly slzy do očí, když Nebelvír fakt vyhrál :D.) Zkrátka je toho hrozně moc, stejně jako u každého ostatního dílu. Prostě je to Harry.
 


Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 13. července 2013 v 22:21 | Reagovat

Stejně jsem věděla, že vybereš trojku :D

2 Kelly Kelly | Web | 13. července 2013 v 22:24 | Reagovat

[1]: Náhodou, kdybych se o jedničce už nezmiňovala, tak dám asi tu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.