Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

den dvacátý sedmý - Film, který bych ráda viděla v kině

4. července 2013 v 19:00 | Kelly |  30denní filmová výzva
Dnešek byl vlastně docela složitý... Já bych totiž nejradši viděla všechno v kině, kdybych byla bývala měla tu možnost. Na velkém plátně to prostě vypadá líp, že jo, co si budeme povídat. A tak jsem vybírala a vybírala, napsala a pak smazala, načež vybrala něco jiného a znovu smazala. Ještě deset minut před napsáním článku jsem nakonec dnešní film změnila. Protože jsem si uvědomila, že u tohohle fakt moc lituju, že jsem to neviděla v kině.


Myslím, že teď se můžu jít s klidem zahrabat někam pod zem, protože jsem prostě Harryho Pottera a Kámen mudrců v kině nikdy neviděla. Původně jsem na něj měla jít, ale... To by někdo nesměl rozbít mamce hrneček a svalovat to na sestru. No. A tak jsem byla doma místo toho, abych prožívala nejkouzelnější příběh mého dětství.

Doteď mě to mrzí, protože jsem si stoprocentně jistá, že vidět v kině, jak Harry, Ron, Neville, Hermiona a ostatní poprvé spatří z lodiček Bradavický hrad, to muselo být stejně nezapomenutelné jako pro ty prvňáčky. (Zvlášť když nad tím áchám i teď, když to vidím jen v počítači.)

Neříkám, že je Kámen mudrců úplně to nejlepší zpracování, co mohlo vzniknout, hodně věcí by mohlo být mnohem lepší (HARRY MÁ MÍT DOPRDELE ZELENÉ OČI!), ale na druhou stranu to má vážně úžasně úžasnou atmosféru a já jsem na jednu stranu ráda, že to je právě takové, jaké to je. A fakt mě mrzí, že jsem neměla tu možnost to vidět na velkém plátně, a stále doufám, že jednou někdy proběhne nějaký kinomaraton všech dílů, jako přípomínka těch deseti let, které jsme s Harrym strávili.

(A všichni byli tak úžasně maličcí!)

 


Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 4. července 2013 v 19:34 | Reagovat

Taky jsem ho v kině neviděla a taky mě to mrzí. Ale co naděláme, už nám nezbude nic, než fňukat :D
Já beztak neustále kňourám už jen kvůli tomu, že je s tím vším definitivní konec, takže ono už je to vlastně jedno :D

2 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 4. července 2013 v 19:41 | Reagovat

Já viděla v kině jen druhý díl a to děsnou náhodou, když totiž rodině mé známé odpadl divák a měli volný lístek. Ale jinak nelituju, zrovna filmy Pottera nejsou taková bomba, abych si je musela užívat se skvělým kinozvukem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.